Neler Yeni

WİNDOWS KEY NASIL ALINIR NASIL YAPILIR

Dahası  
Reaksiyon skoru
153
İsim
Adem
Siparis gectim kasa aldım windows deneme surumu varmis sadece key sifresi alicaksiniz dendi ne yapmaliyim yada baska alternatifi varmi ogretirmisiniz bilgisayarciya format attirsam olurmu

mythrowib

80+ Silver
Siparis gectim kasa aldım windows deneme surumu varmis sadece key sifresi alicaksiniz dendi ne yapmaliyim yada baska alternatifi varmi ogretirmisiniz bilgisayarciya format attirsam olurmu
Bilgisayar gelince microsoft orijinal sitesinde win 10 iso indirin ve kurulumu yapın.30 gün deneme süresinden sonra sadece windowsun birkaç görsel özelliği kullanılmıyor.ve Windows etkinlestir yazısı çıkar.crack veya bilgisayarcı falan önermem virüs ihtimali var .illa alicam diyorsanız ucuz yollu oem alabilirsiniz
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bilgisayar gelince microsoft orijinal sitesinde win 10 iso indirin ve kurulumu yapın.30 gün deneme süresinden sonra sadece windowsun birkaç görsel özelliği kullanılmıyor.ve Windows etkinlestir yazısı çıkar.crack veya bilgisayarcı falan önermem virüs ihtimali var .illa alicam diyorsanız ucuz yollu oem alabilirsiniz
Ve oemde pek önerilmiyor onuda belirtiyim.sonra ben aldım niye böyle oldu demeyin

mehmet4732

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
475
İsim
mehmet
Dostum zaten deneme sürümü yüklü gelecekmiş bi oem key alıp kod veriyorlar sana sende onu yazıyorsun ben kullanıyorum bş sıkıntısını görmedim tabi ama şans

Dahası  
Reaksiyon skoru
153
İsim
Adem
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Ve oemde pek önerilmiyor onuda belirtiyim.sonra ben aldım niye böyle oldu demeyin
Screenshot_2022-06-07-10-44-39-06_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg

Burayimi dediniz

Dostum zaten deneme sürümü yüklü gelecekmiş bi oem key alıp kod veriyorlar sana sende onu yazıyorsun ben kullanıyorum bş sıkıntısını görmedim tabi ama şans
Hangi siteden aldin keyi windows kac bide

Quervain

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
347
İsim
koray erol
Birçok key satan site var 15-20tlye satılan keyler işe yarar mı ben de almayı düşünüyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
153
İsim
Adem
Birçok key satan site var 15-20tlye satılan keyler işe yarar mı ben de almayı düşünüyorum
Bende kararsiz kldim fiyattan dolayi iceri sızma olayi olurmu insanin aklina hersey geliyo

mehmet4732

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
475
İsim
mehmet
Alıntıyı görüntüle
Burayimi dediniz

Windows kaç olduğunu gelen bilgisayarda göreceksiniz zaten ya Windows 11 gelir ya da Windows 10 siz de atıyorum Windows 11 oem key yazıp satın alacaksınız siteyi atacağım şimdi

Bu siteden alabilirsin eğer Windows 10 pro gelirse

Dahası  
Reaksiyon skoru
153
İsim
Adem

mehmet4732

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
475
İsim
mehmet

Rotangar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
992
İsim
Efe
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayara ve yazılıma dair her şey
Instagram
rotangar__
Steam
https://steamcommunity.com/id/Rotangar/
Discord
Rotangar#2224
Alıntıyı görüntüle
Burayimi dediniz

Hocam ucuzrandomkey.com sitesinden aldım win11 key 15tl ye hala çalışşıyor siteden birçok alışveriş yaptım gayette memnunum destekleride anında cvp yazıyor.Win 10 key 10tl ama format atınca gidiyormuş.

Dahası  
Reaksiyon skoru
153
İsim
Adem
Hocam ucuzrandomkey.com sitesinden aldım win11 key 15tl ye hala çalışşıyor siteden birçok alışveriş yaptım gayette memnunum destekleride anında cvp yazıyor.Win 10 key 10tl ama format atınca gidiyormuş.
Alırım deep freez kurarim virusde girmez format atmam mantikli deilmi tek bi amacla aldim rise online oynamak baskada bisey ypmicam

Top Bottom