Neler Yeni

Windows kurulu disk ile ilgili problem

j4ckr0zs

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Ali Çukurova
Merhaba iyi forumlar. Yeni bir sistem dizdim. Sıfırdan format atmak istiyordum. Lakin bu sefer Windows 11 i yeni SSD me (2tb) kurmak istedim. İçinde de yaklaşık 1tb lık oyun verilerim var. Lakin bir türlü diski bölemedim. Kurulumda 2 tb lık ssd mi seçmeye uğraştığım zaman yeni işareti gelmiyor. İşin garip yanı eski ssd m deki windows u silmeme rağmen hala gitmemiş. Açılışta 2 Windowstan birini seçtiriyor. Sorum şu şekilde;
1. 2 tb lık diskime kurulu olan Windows un 250gb lık bir alanda yeni bir diske bölüp geçirebilir miyim? (Verilerimi kaybetmeden)

2. Kafam iyice karman çorman oldu mümkünse bana bir yol gösterebilecek var mı? :)
Teşekkürler

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,980
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Bildiğim kadarıyla veriler silinmeden yeni bölüm oluşturulmuyor ama emin değilim.

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,980
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
O zaman yeni ssd min içine kurduğum win11 i nasıl silebilirim?

SSD'nin hangisi olduğunu netleştirdikten sonra kurulum esnasında bahsedilen SSD'nin kendisini ve alt bölümlerini silmeniz temiz kurulum için yeterli olacaktır.

j4ckr0zs

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Ali Çukurova
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
SSD'nin hangisi olduğunu netleştirdikten sonra kurulum esnasında bahsedilen SSD'nin kendisini ve alt bölümlerini silmeniz temiz kurulum için yeterli olacaktır.
Hocam şu an bu diskte (size bahsettiğim yeni ssdm) win11 i kurmuş bulundum. Diskteki windowsu silmem gerekiyor. Anlattığınızı tam olarak anlayamadım

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,980
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
Hocam şu an bu diskte (size bahsettiğim yeni ssdm) win11 i kurmuş bulundum. Diskteki windowsu silmem gerekiyor. Anlattığınızı tam olarak anlayamadım

Sıfırlamanız gerekmekte. Verilerin tamamını silmeniz gerekiyor. Ben diğer SSD için söylemiştim.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
968,327
Üyeler
153,032
Son üye
Focusalpha41
Top Bottom