Neler Yeni

İki SSD'de de Windows Kurulu

Çepni

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
85
İsim
Enbiya İlitli
Merhaba arkadaşlar. Gaminggen'den yeni bir hazır sistem aldım ve sistemde 500GB Adata Legend 750 SSD vardı. Sistemin anakartı B550 A-PRO, bu anakartta 2 adet M2 SSD yuvası mevcut ve kendi elimde 256GB Kingston marka M2 SSD var ama iki SSD'de de Windows kurulu. İki SSD'ye de format atmak istemiyorum. Diğer SSD'yi direkt taksam sorun yaratır mı? Sadece Windows'u silme gibi bir seçeneğim var mı? Yardımcı olursanız sevinirim.

elprofessor

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
777
İsim
Selahattin Yarar
İlgilendiği Kategoriler
Telefon,Oyun Konsolları
Instagram
bigr0zz
Merhaba arkadaşlar. Gaminggen'den yeni bir hazır sistem aldım ve sistemde 500GB Adata Legend 750 SSD vardı. Sistemin anakartı B550 A-PRO, bu anakartta 2 adet M2 SSD yuvası mevcut ve kendi elimde 256GB Kingston marka M2 SSD var ama iki SSD'de de Windows kurulu. İki SSD'ye de format atmak istemiyorum. Diğer SSD'yi direkt taksam sorun yaratır mı? Sadece Windows'u silme gibi bir seçeneğim var mı? Yardımcı olursanız sevinirim.
Eski diski takıp yeni ssdnin içindeki windowstsan verilerini çek. sonra eskiye format at yerleştir.

Hetemele

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Sinan YILDIRIM
2sinde de işletim sistemi varsa açılışta gözükür istediğine girersin sonra açılınca diğer diskteki windows dosyalarını silersen açılışta bir daha sormaz direk açılır

Existentia

80+ Silver
ikisinde aynı takarsan açılırken seçmeni isteyecek tutmak istediğinizi seçip diğerinden verileri çekip format atın

Top Bottom