Neler Yeni

Windows virüs ve tehdit korumasında erişim kısıtlaması

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Taha Çelebi
İyi forumlar. Dizüstü bilgisayarıma kurmak istediğim bir dosya var ve sistem " Dosya virüslü olduğundan veya istenmeyebilecek yazılım içerdiğinden işlem başarılı bir şekilde tamamlanamadı" hatası verdiğinden dolayı Windows virüs ve tehdit korumasını bir süreliğine devre dışı bırakmaya çalışıyorum. Ancak bu sekmeye başlangıca "virüs ve tehdit koruması" yazarak ulaşmaya çalıştığımda "BT yöneticiniz bu uygulamanın bazı alanlarına sınırlı erişime sahip ve erişmeye çalıştığınız öge kullanılamıyor. Daha fazla bilgi için BT yardım masasına başvurun." diye bir hata alıyorum. Nedir bunun çözümü? Saygılar.

HmzaY

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,273
İsim
Hamza Y
İlgilendiği Kategoriler
Little Bit Everything
İyi forumlar. Dizüstü bilgisayarıma kurmak istediğim bir dosya var ve sistem " Dosya virüslü olduğundan veya istenmeyebilecek yazılım içerdiğinden işlem başarılı bir şekilde tamamlanamadı" hatası verdiğinden dolayı Windows virüs ve tehdit korumasını bir süreliğine devre dışı bırakmaya çalışıyorum. Ancak bu sekmeye başlangıca "virüs ve tehdit koruması" yazarak ulaşmaya çalıştığımda "BT yöneticiniz bu uygulamanın bazı alanlarına sınırlı erişime sahip ve erişmeye çalıştığınız öge kullanılamıyor. Daha fazla bilgi için BT yardım masasına başvurun." diye bir hata alıyorum. Nedir bunun çözümü? Saygılar.
Aldığınız key oem key değil, şirket keylerinden biri. Şirket sahibi sadece o ayarları değiştirebiliyor. Windows keyini oem yada kişisel key ile değiştirin.

ReadyorNot

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
343
İsim
An10im1i
Windows grup ayarı değiştirilmiş. veya 3.parti uygulama optimizer vb ile bu kısım kapatılmış
yahut sistem yöneticisi kısıtlama koymuş.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
972,721
Üyeler
153,752
Son üye
onderb
Top Bottom