Neler Yeni

Windows yönetici olarak nasıl çalıştırılır

xWhoost

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
xwhoosty
windowsta bi bug duymuştum windowsu yönetici olarak çalıştırınca pc daha iyi bi performans gösteriyormuş bu doğrumu doğruysa nasıl yaparız araştırdım ama bişey bulamadım bide hangi windowsta oluyor

haiko

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
131
İsim
haiko haikoloji
windowsta bi bug duymuştum windowsu yönetici olarak çalıştırınca pc daha iyi bi performans gösteriyormuş bu doğrumu doğruysa nasıl yaparız araştırdım ama bişey bulamadım bide hangi windowsta oluyor
  1. Başlat'ı seçin ve CMD yazın.
  2. Komut İstemi'ni sağ tıklatın; tıklayın, sonra Yönetici olarak çalıştır'ı seçin.
  3. İstenirse, bilgisayara yönetici hakları veren bir kullanıcı adı ve parola girin.
  4. sc config trustedinstaller start= auto yazın; ardından Enter tuşuna basın. Bir BAŞARILI mesajı almalısınız.
  5. Ardından, net start trustedinstaller yazın; ardından Enter tuşuna basın. Hizmetin başlatıldığını belirten bir ileti almanız gerekir.
  6. sfc /scannow komutunu yeniden deneyin.

xWhoost

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
xwhoosty
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
  1. Başlat'ı seçin ve CMD yazın.
  2. Komut İstemi'ni sağ tıklatın; tıklayın, sonra Yönetici olarak çalıştır'ı seçin.
  3. İstenirse, bilgisayara yönetici hakları veren bir kullanıcı adı ve parola girin.
  4. sc config trustedinstaller start= auto yazın; ardından Enter tuşuna basın. Bir BAŞARILI mesajı almalısınız.
  5. Ardından, net start trustedinstaller yazın; ardından Enter tuşuna basın. Hizmetin başlatıldığını belirten bir ileti almanız gerekir.
  6. sfc /scannow komutunu yeniden deneyin.
teşekkür ederim bunu pc yi her açtığımda yapmammı gerekiyor yoksa bikere yapmam yeterlimi

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
991,661
Üyeler
156,812
Son üye
centauri
Top Bottom