Neler Yeni

WİNDOWS11 KURULU PC'YE TEMİZ WİNDOWS KURULUMU

Mustang1x

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Mert m
Servisden pc'm yeni geldi w11 kurulmuş şekilde ben temiz bir w11 kurmak istiyorum etkinleştirme anahtarı aldım onunlada etkınleştirmem lazım temiz w11 i nasıl kurabılırım

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,156
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
İç donanımlar , Toplama Bilgisayar Tavsiye
Windows etkinleştirme yerine bak belki keyli şekilde kurulmuştur.

Mustang1x

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Mert m
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bu şekilde ama ben yinede nasıl temiz w11 kurabılırım
Mesaj otomatik birleştirildi:

bunlardan hangısını flaşa yüklemem lazım sonra ne etmem lazım o kada bilgim var

Ekler

• acer1.png
    acer1.png
    247.2 KB · Hit: 17
  • 1.png
    1.png
    207.5 KB · Hit: 17

cakaresul

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
293
İsim
Resul ÇAKAR
bu şekilde ama ben yinede nasıl temiz w11 kurabılırım
baştan temiz format atmak istiyorsan microsoftun sayfasından windows 11 iso kurulum dosyası indiriyorsun, daha sonra onu kuruyorsun daha sonra mümkünse 16gb ve daha üstü bir flash belleğe atıyorsun. Rufus yazılımını kullanarak o flash belleği format flashı haline getiriyorsun sonra bilgisyarını kapatıyorsun. Flash bellek takılıyken açıyorsun muhtemelen direkt format ekranı açılır eğer açılmazsa biostan önceliği flash belleğe verirsin o şekilde format atabilirsin hocam anlamadığın şeyler olursa sorabilirsin, ama yanlış hatırlamıyorsam technophatın 2 videosu var bunları detaylı anlatan oradan da bulabilirsin sorularının cevaplarını.

Mustang1x

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Mert m
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
baştan temiz format atmak istiyorsan microsoftun sayfasından windows 11 iso kurulum dosyası indiriyorsun, daha sonra onu kuruyorsun daha sonra mümkünse 16gb ve daha üstü bir flash belleğe atıyorsun. Rufus yazılımını kullanarak o flash belleği format flashı haline getiriyorsun sonra bilgisyarını kapatıyorsun. Flash bellek takılıyken açıyorsun muhtemelen direkt format ekranı açılır eğer açılmazsa biostan önceliği flash belleğe verirsin o şekilde format atabilirsin hocam anlamadığın şeyler olursa sorabilirsin, ama yanlış hatırlamıyorsam technophatın 2 videosu var bunları detaylı anlatan oradan da bulabilirsin sorularının cevaplarını.
servisi aradım bana dedıklerı f2 tuşu ile biosa girip sonraf12 tuşuyla flaşi secip format atmak ama paylaştiğim resimde hangi windows11 yükleme aracını indirmem lazım

cakaresul

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
293
İsim
Resul ÇAKAR
servisi aradım bana dedıklerı f2 tuşu ile biosa girip sonraf12 tuşuyla flaşi secip format atmak ama paylaştiğim resimde hangi windows11 yükleme aracını indirmem lazım
alttaki

Top Bottom