Neler Yeni

windows11den windosw10a geçiş

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Emir Altaş
Arkadaşlar merhaba . Dün gece bilgisayarımı w11 yaptım fakat çok ısındığı için geri w10a geçiş yaptım . w10a geçtiğimden beri bilgisayar sürekli aralıklı donuyor . w10dayken daha önce böyle donmalar olmuyordu herşeyi güncel acaba neden böyle bilen varsa yardımcı olabilir mi? Bir de w11 de neden sürekli ısınıyor bilgisayar bunu da merak ediyorum yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

xTURANN

80+ Bronze
Donma dediğin Google'da, YouTube'da falan gezerken oluyorsa normal. Bir sorun var.
Onun harici W10 > W11 > W10 Yaptığın için dosyalarda sıkıntı oluşmuş olabilir. Önemli dosyalarının, silinmesini istemediğin her şeyin yedeğini alıp temiz format at. Cihazın W11'de ısınması için bir şey diyemem ama tam anlamıyla uyumlu olmayabilir senin cihazına.. Belki de ayar yapamamışsındır.

Klaus1

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
350
İsim
Taha Kenan
Usbye windows 11 iso dosyası yükle temiz kurulum yap, kurulum bittikten sonra w10 dosyaların yine bilgisaayarda kalıyor onları temizle geçiçi dosyalar bölümünden, güncellemelerini yap ve cihazını tam performansta çalıştır. Her halükarda w11 w10dan daha hızlı bir işletim sistemi

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Emir Altaş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Donma dediğin Google'da, YouTube'da falan gezerken oluyorsa normal. Bir sorun var.
Onun harici W10 > W11 > W10 Yaptığın için dosyalarda sıkıntı oluşmuş olabilir. Önemli dosyalarının, silinmesini istemediğin her şeyin yedeğini alıp temiz format at. Cihazın W11'de ısınması için bir şey diyemem ama tam anlamıyla uyumlu olmayabilir senin cihazına.. Belki de ayar yapamamışsındır.
komple bilgisayarda dolanırken donuyor . Bilgisayarımın özellikleri 3050ti ekran kartım var i5 işlemci 16gbram var w11 kaldırır diye düşünüyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Usbye windows 11 iso dosyası yükle temiz kurulum yap, kurulum bittikten sonra w10 dosyaların yine bilgisaayarda kalıyor onları temizle geçiçi dosyalar bölümünden, güncellemelerini yap ve cihazını tam performansta çalıştır. Her halükarda w11 w10dan daha hızlı bir işletim sistemi
anladım teşekkür ederim

Top Bottom