Neler Yeni

Çözüldü✓ windowsu kms ile etkinleştirdim ama cmd ye komut yazarak zararlı olurmu ?

sametozcn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
samet özcan
arkadaşlar pek bir bilgim yok windowsu etkinleştirmek için netten video izleyip yaptım fakat sorun olurmu bilmiyorum bilgilendirirmisiniz

xTURANN

80+ Bronze
Netten video izlediysen bilemiyorum. Forumda windows etkinleştirme konusu vardı, çok detaylı. Oradan yapsaydın daha iyiydi.

Merak ettiğin şey, bir zarar gelir mi ? ;
%100 Bir şey söylenilmiyor. Bir sunucuya bağlısın, istedikleri bilgiler olursa çekerler, istediklerini yaparlar farkında olmazsın.
Fakat etkinleşiyor mu etkinleşiyor..

sametozcn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
samet özcan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Netten video izlediysen bilemiyorum. Forumda windows etkinleştirme konusu vardı, çok detaylı. Oradan yapsaydın daha iyiydi.

%100 Bir şey söylenilmiyor. Bir sunucuya bağlısın, istedikleri bilgiler olursa çekerler, istediklerini yaparlar farkında olmazsın.
bu windowsu nasıl etkinleştirmem gerekiyor benim
Mesaj otomatik birleştirildi:

REİS NASIL KALDIRABİLİRİM WİNDOWSU TEKRAR KURSAM GİDERMİ YARDIMCI OLUCAK YOKMU ARKADAŞLAR

Son düzenleme:

sametozcn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
samet özcan

sametozcn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
samet özcan

dreamuiz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
298
İsim
Anıl Aykın
arkadaşlar pek bir bilgim yok windowsu etkinleştirmek için netten video izleyip yaptım fakat sorun olurmu bilmiyorum bilgilendirirmisiniz
Kms sunucusuna bağlanıyorsun, örneğin bir güncellemenin içine kendi istediği bir dosyayı koyabilir, ddos'da kullanır vesaire vesaire. Ucuza keyler var ama kullanılmış olma ihtimalleride var. Herhangi bir sorumluluk kabul etmiyorum sonrasında ben söyleyeyim de :D

sametozcn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
samet özcan
Kms sunucusuna bağlanıyorsun, örneğin bir güncellemenin içine kendi istediği bir dosyayı koyabilir, ddos'da kullanır vesaire vesaire. Ucuza keyler var ama kullanılmış olma ihtimalleride var. Herhangi bir sorumluluk kabul etmiyorum sonrasında ben söyleyeyim de :D
Gözüm korktu hocam pc yi windows üzerinden sildim komple tekrar kur dedim kalkarmı

sametozcn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
samet özcan

dreamuiz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
298
İsim
Anıl Aykın
Laptopa atıyor formatı ama mantık aynı.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Laptopa atıyor formatı ama mantık aynı.
Windows 10'mu 11'mi kurarsınız, o size kalmış.

sametozcn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
samet özcan
Top Bottom