Neler Yeni

Windows'u Kod ile ektinleştirmek sakıncalımı?

ReadyorNot

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
240
İsim
Emir
etkinlestirmeyi yaptık bir kere :D simdi yeni anahtar alamam şuan farklı farklı antivürsler ile tarıyorum..
Mesaj otomatik birleştirildi:

haha kafamda iyice soru işaretler? :d ozaman ben bu laptopu direk satayım :D
O denli değil sonuçta durumun farkındasın daha önce ilettiğim videoda çıkış yönergesi var. O komutları gir. Kayıt Defteri sil. Program veya script kullanmadıysan tamamen gitmesi lazım.
Yazıcı ayarındaki arka kapıdan dönen işleri gözlemleyerek neler yapılıyor güvenlik konusunda işliyoruz. Tedbirini erkenden al. Format at. Temiz kurulumda keyini gir tamamdır.

Zaten key girmediğinizde sizi kollayan kimse olmaz diyorlar. Aktivasyon uyarısı gider ama programlar nasıl bir iletişim kurar muamma.
Bu uygulama daha çok kurumsallarda demo programı gibi bir şeydi. Test amaçlı kullanılır süresi dolunca lisans isterdi.
Karar sizin. Ben gözlemlediklerimi aktardım.

cancelenter

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
634
İsim
Cancel enter
İlgilendiği Kategoriler
Web yazılım geliştirmeleri
O denli değil sonuçta durumun farkındasın daha önce ilettiğim videoda çıkış yönergesi var. O komutları gir. Kayıt Defteri sil. Program veya script kullanmadıysan tamamen gitmesi lazım.
Yazıcı ayarındaki arka kapıdan dönen işleri gözlemleyerek neler yapılıyor güvenlik konusunda işliyoruz. Tedbirini erkenden al. Format at. Temiz kurulumda keyini gir tamamdır.

Zaten key girmediğinizde sizi kollayan kimse olmaz diyorlar. Aktivasyon uyarısı gider ama programlar nasıl bir iletişim kurar muamma.
Bu uygulama daha çok kurumsallarda demo programı gibi bir şeydi. Test amaçlı kullanılır süresi dolunca lisans isterdi.
Karar sizin. Ben gözlemlediklerimi aktardım.
https://github.com/massgravel/Microsoft-Activation-Scripts?tab=readme-ov-file Buradan bakarak etkinleştirdim Güvenli midir ? Format atınca vs silinmiyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
235
İsim
Ahmet Melih Alemdar

HDogus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
393
İsim
Doğuş Akyürek
Dürüm parasına kod almak varken neyle uğraşıyorsunuz kardeşim.

cancelenter

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
634
İsim
Cancel enter
İlgilendiği Kategoriler
Ben babama bile güvenmem (şaka değil :) )
Kafam rahat olsun derim
hahah aynı benn.. ee Kalkmaz bu kod lisans kaldıran cmd kodlarını denedim hala etkin diyor :D tüm forumlar öneriyor bu githubda'ki işlemi.. Sahi güvenlidir belkide

ReadyorNot

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
240
İsim
Emir
Son düzenleme:

cancelenter

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
634
İsim
Cancel enter
İlgilendiği Kategoriler
Programı REVOUNİNSTALLER ile gelişmiş kaldırmayı dene
sonra verilen komutları gir
ve kayıt defterindeki girişleri kontrol edip kaldır.
Yetmezse formatla.
Kolay gelsin.
Verilen komutları hepsini girdim. Şuan sıfırdan formatlıyorum. Ama araştırdıgım kadarı ile bu Githubda ki işlem Keyleri windows servislerinden çekiyormuş Format atmama rağmen silinmezse Demek ki orjinal.

Dahası  
Reaksiyon skoru
235
İsim
Ahmet Melih Alemdar
hahah aynı benn.. ee Kalkmaz bu kod lisans kaldıran cmd kodlarını denedim hala etkin diyor :D tüm forumlar öneriyor bu githubda'ki işlemi.. Sahi güvenlidir belkide
Şimdiye kadar 2 kere format atmıştın bile :) 2 sene önce 70 TL ye almıştım OEM key. Şimdi baktım yine aynı yerde 220 TL. Bir tane daha aldım yeni sistem kurdum simdi. Şahsen ben bir sıkıntı görmedim

Top Bottom