Neler Yeni

WinRAR VirüsTotal'de virüslü gözüküyor

efew00

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Efe
WinRAR'ı çook uzun süre önce indirdim. Anlıyacağınız bayadır kullanıyorum. Nedense forumlarda geziniriken birden WinRAR'ın Virüs Total'de virüs çıktığını gördüm, bende tarattım ve çıktı. Orjinal sitesinden indirdim ve dediğim gibi bayadır kullanıyorum. Ben, False-Positive olduğunu düşünüyorum. Peki, nedir bu? Dediğim gibi çok önceden beri bilgisayarımda yüklü. Ve o zamandan itibaren çeşitli nedenlerden dolayı bir çok kez tarama yaptım. Kaspersky, Malwarebytes, ESET, HitmanPro, DR.Web, F-Secure gibi uygulamlarla fakat bunlarda bir şey bulmadı.

Yasin Çelik

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,802
İsim
Yasin Çelik
Instagram
yasincelikz
Saçma ve gereksiz bir uğraş bence. Yıllardır kullanıyoruz Winrar'ı herhangi bir sorun yok. Zaten orjinal sitesinden indirmişsin. VirüsTotal'e karşı çok takıntılı olmayın derim o kadar da kesin sonuçlar vermiyor. Zararlı ve zararsızı her zaman tam ayırt edemiyor.

efew00

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Efe
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Saçma ve gereksiz bir uğraş bence. Yıllardır kullanıyoruz Winrar'ı herhangi bir sorun yok. Zaten orjinal sitesinden indirmişsin. VirüsTotal'e karşı çok takıntılı olmayın derim o kadar da kesin sonuçlar vermiyor. Zararlı ve zararsızı her zaman tam ayırt edemiyor.
Virüs olacağını bende pek düşünmüyorum. Sadece bir kaç kişinin daha yorumunu almak istedim.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
916,301
Üyeler
142,108
Son üye
raufbayraktutan
Top Bottom