Neler Yeni

Wireless adaptör önerisi

Ali uysal

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Ali uysal
Bütçe
1000
Oturduğum evde altyapı gözükmediği için üst kattaki komşumun modemini kullanıyorum ve ayrıca bilgisayarıma internet bağlayamıyorum. Bu yüzden bir kablosuz Wireless adaptör almam gerekiyor. Bu adaptörleri aldığımda bağlantı sorunu yaşar mıyım acaba? Hangisini önerirsiniz? Ayrıca, önerdiğiniz bir adaptör var mı bunlar haricinde?
Bu tarz USB tarzımı almalıyım yada anakarta takılan pcı-e modellerinimi almalıyım sizce?

1- Asus Usb-N10 Nano 150mbps Kablosuz-N Usb Adaptör fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da
2- TP-LINK ARCHER T3U PLUS 400MBPS-867MBPS DUAL-BANT KABLOSUZ-AC USB ADAPTÖR fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da
3- ASUS USB-AC58 400MBPS-867MBPS DUAL-BANT KABLOSUZ-AC USB ADAPTÖR fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da
4- https://www.itopya.com/tp-link-TL-wn8200nd-300mbps-high-power-kablosuz-usb-adaptor_u2064

B1L0

Hayırlı forumlar
Moderatör
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,257
İsim
bilo
Discord
b1l0
Buna da bi bakın isterseniz hocam.

Ali uysal

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Ali uysal
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Buna da bi bakın isterseniz hocam.
Evet buna baktım ama modemin üst dairede bulunduğu göz önünde bulundurursak bağlantıda sorun yaşabilirim bu ürün ile acaba verdiğim linklerdeki hangi ürünü önerirsiniz?

PokemonTR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
506
İsim
Salih ÇARDAK
Asus ac58 kullandım, memnun kalmıştım

B1L0

Hayırlı forumlar
Moderatör
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,257
İsim
bilo
Discord
b1l0
Evet buna baktım ama modemin üst dairede bulunduğu göz önünde bulundurursak bağlantıda sorun yaşabilirim bu ürün ile acaba verdiğim linklerdeki hangi ürünü önerirsiniz?
Çok fikrim yok hocam, diyebileceğim sadece 1. seçenekteki gibi antensiz bir şey almayın bence.

Ali uysal

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Ali uysal
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Asus ac58 kullandım, memnun kalmıştım
Üst kattaki modemi çekermi acaba? bağlantı sorunu yaşarmıyım ac58 ile?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Çok fikrim yok hocam, diyebileceğim sadece 1. seçenekteki gibi antensiz bir şey almayın bence.
Asus olduğu için bakıyodum ama bencede antenli almam daha iyi olur şimdilik ac58 düşünüyorum.

PokemonTR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
506
İsim
Salih ÇARDAK
Üst kattaki modemi çekermi acaba? bağlantı sorunu yaşarmıyım ac58 ile?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Asus olduğu için bakıyodum ama bencede antenli almam daha iyi olur şimdilik ac58 düşünüyorum.
Oyun oynarsan ping yapar, öbür türlü sorunsuz kullanırsın diye düşünüyorum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
909,398
Üyeler
141,129
Son üye
AylaM.
Top Bottom