Neler Yeni

Wireless kulaklık önerisi?

LokmanBey

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,042
İsim
Lokman Açil
Bütçe
1000
Arkadaşlar 1000 TL bandında bir kulaklık arıyorum fiyatına göre uygun bir ürün var mı acaba bir kaç ürüne baktım sizlerin görüşünü almak istiyorum

Sonuncusu wireless değil ama jack girişli olması bir nebze iyi benim için diğer kulaklık önerilerine açığım

Mujka

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
980
İsim
Mustafa Polat
Arkadaşlar 1000 TL bandında bir kulaklık arıyorum fiyatına göre uygun bir ürün var mı acaba bir kaç ürüne baktım sizlerin görüşünü almak istiyorum

Sonuncusu wireless değil ama jack girişli olması bir nebze iyi benim için diğer kulaklık önerilerine açığım
Kablolu

Kablosuz
Mpow Air 2 Wireless
Yanlış hatırlamıyorsam Fury X'in logo basılmamış haliydi.

Bent Lark

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
Burak
Instagram
@burakulata

Astro A10 fiyatina gore cok ust duzey ama oyun oynayacaksaniz ses kasamayabilirsiniz

LokmanBey

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,042
İsim
Lokman Açil
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Astro A10 fiyatina gore cok ust duzey ama oyun oynayacaksaniz ses kasamayabilirsiniz

Hocam oyun için kullanacağım ses benin için önemli
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kablolu

Kablosuz
Mpow Air 2 Wireless
Yanlış hatırlamıyorsam Fury X'in logo basılmamış haliydi.

Hocam o mpow bütçeyi aşıyor biraz attığım kulaklıklar nasıl attığınız kulaklığı düşüneceğim

Mujka

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
980
İsim
Mustafa Polat
Hocam oyun için kullanacağım ses benin için önemli
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam o mpow bütçeyi aşıyor biraz attığım kulaklıklar nasıl attığınız kulaklığı düşüneceğim
Mpow 999TL siteye güvenebilir misiniz bilmem. Attıklarınızı açıkçası ilk defa gördüm.

Kormts

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
721
İsim
Yunus

3 ünede güvenmedim açıkçası, videolarına vs. bakmak gerek.

Mpow kullanıcısıyım kesinlikle öneririm.

LokmanBey

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,042
İsim
Lokman Açil
Bu kulaklıklar hakkında pek bilgim yok. Ama eğer gerçekten kaliteli ses kasmak için kulaklık almak istiyorsanız Cloud ll bakın derim.

Hocam bakalım bakmasına da çok para ya o parayı verebilirim sıkıntı yok ama içim el vermiyor anlatabildim mi alt üstü kulaklık aga ya

Bent Lark

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
Burak
Instagram
@burakulata
Hocam bakalım bakmasına da çok para ya o parayı verebilirim sıkıntı yok ama içim el vermiyor anlatabildim mi alt üstü kulaklık aga ya
Hocam çok para vermek istemiyorsanız en iyi alternatifler Arctis 1 , V2 X , Cloud Stinger bunlardan birini tercih edin bence

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
946,664
Üyeler
149,067
Son üye
gymice
Top Bottom