Neler Yeni

Witcher 1-2 Oynamadan Witcher 3 Oynanırmı ?

-TheLosT

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
415
Bilmem ki neredeyim, belki de gördüğün her yerde ?
İsim
Tony Montana
Arkadaşlar merhabalar, Witcher 1-2 oynamayı düşünmüyorum, grafiklerinden dolayı vs. direk Witcher 3 oynamayı düşünüyorum. Witcher 1-2, Witcher 3 ile bağlantılımı yoksa komple ayrı bir hikayeyemi sahip ? Witcher 3'ü oynamadan önce 1 ve 2 yide oynamam gerekiyormu hikaye anlamında ?

SyleeXin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
Görkem Tezer
Arkadaşlar merhabalar, Witcher 1-2 oynamayı düşünmüyorum, grafiklerinden dolayı vs. direk Witcher 3 oynamayı düşünüyorum. Witcher 1-2, Witcher 3 ile bağlantılımı yoksa komple ayrı bir hikayeyemi sahip ? Witcher 3'ü oynamadan önce 1 ve 2 yide oynamam gerekiyormu hikaye anlamında ?
çok bir fikrim yok ama witcher 2 oynamaya çalıştığımda hata vermişti bir yerden bulamamıştım o yüzden bende orijinal witcher 3ü almıştım inidirimde oyun zor geldi yine oynayamadım :)

Xavien

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
Batu
En azından 1. ve 2. oyunun özetini oku derim. Çünkü oyun içerisinde karşılaşacağın karakterleri tanımadan pek bir keyif alamazsın.

Margot Robbie

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
58,170
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
Evet gerekiyor.
Ben direkt witcher 3'ten başlayarak bir hata yaptım ve oyuna ısınamadım. Mekanikleri oynanışı falan da hoşuma gitmedi. Oyunu bırakmak zorunda kaldım.

Xavien

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
Batu
En azından 1. ve 2. oyunun özetini oku derim. Çünkü oyun içerisinde karşılaşacağın karakterleri tanımadan pek bir keyif alamazsın.
Oynanır mı oynanır. Ama atıyorum Yennefer karakteri kimdir nedir veya Roche kimdir bunları bilmende fayda var.

kırmızışarapp

80+ Silver
1. ve 2. oyunda çok hata olduğunu duymuştum. Bence iki oyunun özetini oku ondan sonra 3. ye başla.

mamusk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
597
İsim
Muhammet Sadık Ceyhan
birinci oyunun özetini dinle ikinci oyunu kesinlikle oynamaya çalış ilk başlarda mekanikler bi tık sıkabilir ama alıştığında çok güzel akar oyun,üçüncü oyun zaten mükemmel.

PİŞMANIM

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,847
İsim
İbrahim
1. ve 2. oyunda çok hata olduğunu duymuştum. Bence iki oyunun özetini oku ondan sonra 3. ye başla.
witcher 2 yi atlamak çok büyük bi hata olur
1in hikayesini okuyup 2. ve 3. oyunları oynamanı öneririm. Witcher 2 de 3 gibi harika bi oyun

Kamina

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
İlk oyunu oynama özetini oku. Mekanikler çok ham keyif alamazsın Witcher'dan soğursun. Ben 2yi oynadım sadece. Henüz 3. oyunu oynayacak bir bilgisayarım yok.

Cirilla

80+ Gold
En İyi Cevap
3
İlk 2 Oyunun Hikayesini Oku Ve Videolarıda Var Hikaye Anlatımı İle İlgili Ekstradan Ardın'dan 3. Oyuna Başla Ben Bu Şekilde Yaptım Ve 1000 Saate Yakın Witcher 3'üm Var.
(İlk 2 Oyunu Oynamamamın Sebebi Oynanışını Sevmemiş Olmam.)
Yani Kısaca İlk 2 Oyunu Oynamassan Bir Şey Kaybetmessin Kısaca Hikayeyi Dinle Yeter.

Son düzenleme:

Cirilla

80+ Gold
En İyi Cevap
3

4emirrr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
432
İsim
Emir Kara
witcher 3 oynayana kadar witcher dizisini pek anlamamıştım dizi witcher 1'den başlıyor sanırım kitaplarının da olduğunu biliyorum bence bir diziyi izle sonra başla derim oyuna ben öyle yapmıştım 1-2 oynamadım

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
946,714
Üyeler
149,076
Son üye
Hamza_A
Top Bottom