Neler Yeni

Witcher 1-2 Oynamadan Witcher 3 Oynanırmı ?

rebelmoves

80+ Bronze
ilk 3ü oynadım şu an 2. yi oynuyorum 1. oynanmaz artık çağ dışı katlanılmaz hikaye için kitaplara dalmayı planlıyorum

İbrahim_Talha

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,944
İsim
İbrahim Talha DEMİR
senin seviyor olman çok iyi olduğu anlamına gelmez..Daha bunu anlamıyorsun. Tartışmaya değmez
Screenshot_20210731-170849_Chrome.jpg

Hem cahilsin hem okuduğunu anlamıyorsun. Yazık.

İbrahim_Talha

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,944
İsim
İbrahim Talha DEMİR

MR EE

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,198
İsim
Emre
Oyna gitsin ya. Hikayesini de otur internetten öğren. Derdin hikayeyse 3 oyundan önce romanlarını bitirmen gerekiyor. Değmez. Kötü kötü adamlar prensesi kaçırmak istiyor kötü kötü şeyler yapmak için. Sen de iyi iyi kılıçlı adam olarak kötü adamlara kötü kötü şeyler yaparak durdurmaya çalışıyorsun. Aha da hikaye.

LokmanBey

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,043
İsim
Lokman Açil
Arkadaşlar merhabalar, Witcher 1-2 oynamayı düşünmüyorum, grafiklerinden dolayı vs. direk Witcher 3 oynamayı düşünüyorum. Witcher 1-2, Witcher 3 ile bağlantılımı yoksa komple ayrı bir hikayeyemi sahip ? Witcher 3'ü oynamadan önce 1 ve 2 yide oynamam gerekiyormu hikaye anlamında ?

Hocam witcher 2 den başlayabilirsiniz ben öyle yaptım witcher 2 kontrolleri ham kalmış bir oyun ama benim beğenerek oynadığım ve bitirdiğim oyun herkesin zevkleri ve renkleri farklıdır benim çok hoşuma gitti dünyası ve atmosferi ama oynanmayacak bir oyun değil direkt olarak witcher 3 den başlarsanız bazı olayları anlamayabilirsin ve witcher 2 de yaptığın seçimler witcher 3 etkiliyor ona göre seçimizi yapın ilk oyun hakkında pek fikrim yok ama bu zamanın şartlarına göre oynanabilir bir seviyede değil

-TheLosT

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
417
Bilmem ki neredeyim, belki de gördüğün her yerde ?
İsim
Tony Montana
Oyna gitsin ya. Hikayesini de otur internetten öğren. Derdin hikayeyse 3 oyundan önce romanlarını bitirmen gerekiyor. Değmez. Kötü kötü adamlar prensesi kaçırmak istiyor kötü kötü şeyler yapmak için. Sen de iyi iyi kılıçlı adam olarak kötü adamlara kötü kötü şeyler yaparak durdurmaya çalışıyorsun. Aha da hikaye.
Çok açıklayıcı bir hikaye oldu kankam :D Eyvallah yorumun için.

PİŞMANIM

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,850
İsim
İbrahim
witcher 3 oynayana kadar witcher dizisini pek anlamamıştım dizi witcher 1'den başlıyor sanırım kitaplarının da olduğunu biliyorum bence bir diziyi izle sonra başla derim oyuna ben öyle yapmıştım 1-2 oynamadım
dizi bütün konuyu çok genel bi şekilde anlatıp geçiyor

-TheLosT

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
417
İsim
Tony Montana
Ben zaten witcher 3 ü mekanikleri için oynayacağım artı zaman geçirmek için.

Alfha13

80+ Silver
Vaktin ve sabrın varsa 1'den başla. Yoksa internetten oku sonra 3'e gir. Ben de 1'le başlamıştım, bitirebilseydim direkt diğer oyunları da alacaktım. Ama çok sıkıcıydı.

-TheLosT

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
417
İsim
Tony Montana
Vaktin ve sabrın varsa 1'den başla. Yoksa internetten oku sonra 3'e gir. Ben de 1'le başlamıştım, bitirebilseydim direkt diğer oyunları da alacaktım. Ama çok sıkıcıydı.
Ben direk aksiyonun içine girmek istiyorum, pek sabırlı birisi değilim. 3'ü oynamayı düşünüyorum direk

Top Bottom