Neler Yeni

Witcher 3 36 saatte bitti, oyun hakkındaki görüşlerim. (Spoiler)

mamusk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
597
İsim
Muhammet Sadık Ceyhan
SPOİLER ALERT!!!

oyunu oynamaya başladığımda oyun kaç saat sürüyo falan diye bakıyım dedim çoğu kişi yüz saat falan demiş forumlarda bende dedim madem yüz saat ana hikaye yardırıyım. yan görevde yaptım da yani arada bi iki tane attım öyle level kasmak için lan hiç beklemediğim anda oyun bitti la şok oldum(meğer yan görevler falan hepsi 100 saat edermiş oda belki).en sonda ciri öldü sandım meğer emryh i kekliyolarmış, ondan sonra da seslendirmeyle bir şeyler anlattı o böyle yaptı o buraya taşındı falan özet geçti beni kear morhen e attı oyun bitti lan doyamadım valla doyamadım 1 haftadan az süre de bitti la. şimdi yan görevler falan var da ben ana karakterlerle daha görev yapamıcakmıyım lan nereye gitti o kadar millet? mesela ben ciriyi görmek istesem nereye gidiceğim?

neyse allahtan dlcler var ya ama normal ana hikaye kadar iyi olurmu bilmiyorum umarım olur.

birde o avallach a noldu ya hainlikmi yaptı? birde ciri witcher mı oldu ne oldu?kafamda deli sorular...

bu arada enis abim doğru söylüyormuş oyun abarttığı kadar varmış bu adam bu kadar övüyorsa vardır dedim bir bildiği, o yüzden zaten geforce now elime geçtiğinde direk witcher 3 e sarıldım. LELEYLELLELYLELLEEEYYYYLLELLYELYEL!
ama kesinlikle oyun bir daha bitirilmeyi hakediyor birde farklı sonlar varmış sanırım biraz geçsin bari de bi yeniden başlarız.
biraz fazla yazdım ama yazmasaydım rahat edemezdim buraya kadar okuduysan da helal olsun.

Son düzenleme:

Arda22

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,820
İsim
Arda
İlgilendiği Kategoriler
Hazır Sistem Konularına etiketlerseniz sevinirim :)
Steam
Lionn!
Discord
Mostafa Mohamed 9932
oyunu oynamaya başladığımda oyun kaç saat sürüyo falan diye bakıyım dedim çoğu kişi yüz saat falan demiş forumlarda bende dedim madem yüz saat ana hikaye yardırıyım. yan görevde yaptım da yani arada bi iki tane attım öyle level kasmak için lan hiç beklemediğim anda oyun bitti la şok oldum.en sonda ciri öldü sandım meğer emryh i kekliyolarmış, ondan sonra da seslendirmeyle bir şeyler anlattı o böyle yaptı o buraya taşındı falan özet geçti beni kear morhen e attı oyun bitti lan doyamadım valla doyamadım 1 haftadan az süre de bitti la. şimdi yan görevler falan var da ben ana karakterlerle daha görev yapamıcakmıyım lan nereye gitti o kadar millet? mesela ben ciriyi görmek istesem nereye gidiceğim?

neyse allahtan dlcler var ya ama normal ana hikaye kadar iyi olurmu bilmiyorum umarım olur.

birde o avallach a noldu ya hainlikmi yaptı? birde ciri witcher mı oldu ne oldu?kafamda deli sorular...

bu arada enis abim doğru söylüyormuş oyun abarttığı kadar varmış bu adam bu kadar övüyorsa vardır dedim bir bildiği, o yüzden zaten geforce now elime geçtiğinde direk witcher 3 e sarıldım. LELEYLELLELYLELLEEEYYYYLLELLYELYEL!
ama kesinlikle oyun bir daha bitirilmeyi hakediyor birde farklı sonlar varmış sanırım biraz geçsin bari de bi yeniden başlarız.

biraz fazla yazdım ama yazmasaydım rahat edemezdim buraya kadar okuduysan da helal olsun.
Rpg oyununda yan görev yapmazsan normal bir dlc tekbaşına oyun gibi

Vesemir Dayı

80+ Platinum
En İyi Cevap
20
Dahası  
Reaksiyon skoru
27,581
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Teknik Sorunlar
Discord
Vesemir#0538
oyunu oynamaya başladığımda oyun kaç saat sürüyo falan diye bakıyım dedim çoğu kişi yüz saat falan demiş forumlarda bende dedim madem yüz saat ana hikaye yardırıyım. yan görevde yaptım da yani arada bi iki tane attım öyle level kasmak için lan hiç beklemediğim anda oyun bitti la şok oldum.en sonda ciri öldü sandım meğer emryh i kekliyolarmış, ondan sonra da seslendirmeyle bir şeyler anlattı o böyle yaptı o buraya taşındı falan özet geçti beni kear morhen e attı oyun bitti lan doyamadım valla doyamadım 1 haftadan az süre de bitti la. şimdi yan görevler falan var da ben ana karakterlerle daha görev yapamıcakmıyım lan nereye gitti o kadar millet? mesela ben ciriyi görmek istesem nereye gidiceğim?

İlk olarak oyunun sonunu vermişsin orayı spoiler içine al. Ayrıca 36 saatte bitirdiysen çok fazla şey atlamışsındır.

mamusk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
597
İsim
Muhammet Sadık Ceyhan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
e koydum olmamışmı?

Emre Avara

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Rapor ettim witcher 3'e baslamak istiyordum ki spoiler yedim spoiler isareti koymalisin dostum

mamusk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
597
İsim
Muhammet Sadık Ceyhan
Ya bitirmemiştim işte, neden spoiler veriyorsun?
ya spoiler uğraşıyorum nasıl yapacığım tüh ya dostum çok özür dilerim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

ya çok özür diliyorum gerçekten ilk defa spolier a alıcaktım oldu zannettim becerememişim:(

ya işte 100 saat falan zannettim ana hikaye baya da sarınca yardırdım. ama bi daha bitirmek istiyorum kesinlikle hakediyor.

İlk olarak oyunun sonunu vermişsin orayı spoiler içine al. Ayrıca 36 saatte bitirdiysen çok fazla şey atlamışsındır.
sanırım biraz öyle oldu. birde bu ana karakterler hepten gitti değilmi? daha yoklar.

Glioma

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,516
İsim
Nurullah Mutlu
Witcher 3 de yan görev yapmak keyifli ama bi yerden sonra neden yapıyorum hissi veriyor. Girip yan görev yapıp seviye atlayım diyemiyorsun çok az seviye atlatıyorlar. Odyssey'de daha fazla seviye atlatıyor ama onda da düşmanlara fark atamıyorsun seviyesi kendi seviyene geliyor.

LalaMüfik

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,048
İsim
Melih k.
snaa bir şey sorccam witcher 3 e başlamıştım 4 5 ay önce ve direk 16 saat gömdüm ve oyun çok sardı ama yan görev sevmiyorum 21 level istiyor ben 7 yim nasıl hızlı kasabilirmiyim

Arda22

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,820
İsim
Arda
İlgilendiği Kategoriler
Hazır Sistem Konularına etiketlerseniz sevinirim :)
Steam
Lionn!
Discord
Mostafa Mohamed 9932
Witcher 3 de yan görev yapmak keyifli ama bi yerden sonra neden yapıyorum hissi veriyor. Girip yan görev yapıp seviye atlayım diyemiyorsun çok az seviye atlatıyorlar. Odyssey'de daha fazla seviye atlatıyor ama onda da düşmanlara fark atamıyorsun seviyesi kendi seviyene geliyor.
ara sıra xp için boş boş düşman kesmeliydi yüksek ihtimal onu bile yapmadı

Top Bottom