Neler Yeni

Witcher 3 36 saatte bitti, oyun hakkındaki görüşlerim. (Spoiler)

mamusk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
597
İsim
Muhammet Sadık Ceyhan
Kafamda deli sorular imzandaki ekran kartı ile nasıl oynadın W3'ü
hahahahs hocam geforce now dan oynadım zaten yazdım oraya da spoiler içinde olduğu için görülmemiş olabilir 🤣 aslında uzun süreler geçirdim geforce now da onla alakalı da bir inceleme yapmak istiyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kafamda deli sorular imzandaki ekran kartı ile nasıl oynadın W3'ü
7100gs le witcher 3 oynamak fena olurdu heralde🤣

EgoistmanTR01

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,732
İsim
Egemen Toz
la başlığa yazmışım yazının en üstüne yazmışım kocaman spoiler diye spoiler içine almışım agam napıyım daha üzüldüm açıkcası.
Tamamdır spoileri unuttum o yüzden np :D
(Buarada ciddi ciddi unuttum)

Mustafa Emre Koç

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
421
İsim
Mustafa emre koç
Instagram
Mustafae_k
işte elimizde bi dlcler kaldı onlar da 10 10 20 saat olsa yine gerçi varmış. ama biraz zaman geçsin bi ekran kartı aldığımda tekrar yeni oyun+ başlamayı düşünüyorum bu sefer atlamadan gitmeye çalışıcağım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

en kötü son mu ciri geri döndü witcher oldu, yenneferla geralt kuzeye gitti. o kral olan kadın da baya iyi mi olmuş öyle birşeyler daha dedi ama hocam pek anlamadım. birde sanırsam diğerinde ciri tahta geçiyormuş,ama ciri nin istediği şey zaten witcher olmak değilmiydi?

Urthemiel

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
453
İsim
Alperen
100 saat gameplay normal bir oyuncu için yine çok. Ortalama DLC'ler ile beraber 75-80 saate bitiyor. Serinin 3 oyununu da bitirmiş biri olarak oynamaya kesinlikle değen bir oyun fakat abartıldığı kadar bir oyun değil artık gözümde. RPG türünde Divinity ve Dragon Age gibi seriler ve evrenleri varken Witcher 3 ''en iyisi'' mantığında anlatılması garip geliyor.

Kamina

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Oyunu oynamadım ama 36 saatin o oyun için çok kısa olduğunu biliyorum. Muhtemelen çok şey atladın.

MR EE

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,198
İsim
Emre
İyi de, sadece ana görevden oynarsan The Wticher 3 benim için bomboş bir oyun. O oyunun tadı dünyasında, yan görevlerinde. Ana oyunun hikayesi inanılmaz sıkıcı ve klişe.

Özet: Kötü kötü adamlar prenses kızın peşinde. Yakalarlarsa kötü kötü şeyler yapacaklar. Sen de iyi witcher adam olarak atına binip kötü adamların peşine düşüyorsun. Kötü adamları bulup onlara kötü kötü şeyler yapıyorsun ki kötü kötü şeyler yapmasınlar. The end.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
961,836
Üyeler
151,815
Son üye
eser_12323
Top Bottom