Neler Yeni

witcher 3 çok kötü sonla bitti (içerde spoiler var gelme)

JSezar

80+ Silver
oyunda bir sürü son varmış sanırım en kötü son ile bitirdim.ciri öldü,yennefer'a ne oldu bilmiyorum,geraltta da cadının evinde canavarlar saldırdı.hiç hayal ettiğim gibi bitmedi çok sinirliyim:mad:

ulan yennefer ile küçük bir kasabaya yerleşip cirinin witcher olduğu son ne kadar güzelmiş.bir de bana gelen sona bak.gece gece sinirlendim,lütfen askeri sakinleştirin:blobdance:

NoctuaFanBoyu

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,138
İsim
Hamza Ziya Üstün
Keşke spoiler var yazsaydın diyecektim de 8 senelik oyun. Naptın ciriyi imparatora mı sattın 😃😃

JSezar

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

JSezar

80+ Silver

JSezar

80+ Silver

Eğer benim gibi sonları merak ediyorsanız ve istediğiniz son ile bitirmek isterseniz yukardakileri okuyun.Hepinizin bu güzel oyunda, güzel sonlarda bitirmenizi diliyorum.

İyi geceler.

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,126
İsim
Kerem Çavuş
cirinin istediğini hiçbir şeyi yapmamışsın imleriti öldürmek at çalmak etkinliğe katılmak kartopu oynamak vb bu da oyun sonunu doğal olarak etkilemiş

BabaVoss7

80+ Silver
En son ciri ve yenmefer benden intikam almıştı yatak odasına bağlayıp jdkdkd. Ciri başka ülkeye gitmişti yen hatırlamıyor bomboş kalmıştı öyle dımdızlak eleman

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,126
İsim
Kerem Çavuş
En son ciri ve yenmefer benden intikam almıştı yatak odasına bağlayıp jdkdkd. Ciri başka ülkeye gitmişti yen hatırlamıyor bomboş kalmıştı öyle dımdızlak eleman
triss ve yennefer yatağa bağlıyo ikisiyle de fingirdeştiğin için intikam alıyolar :D

JSezar

80+ Silver
cirinin istediğini hiçbir şeyi yapmamışsın imleriti öldürmek at çalmak etkinliğe katılmak kartopu oynamak vb bu da oyun sonunu doğal olarak etkilemiş
ulan bilseydim onları yapardım.ben o kadar roll play yapıyorum ki ben bir witchirim ve at çalmam gibi triplere girdim.sanırım cirinin 4 görevinden ikisini yaptım.Bir de son diyolog da şans dileseydim ölmeyecekmiş.
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam ciri geraltın kızı.o dediğin şey yennefer,triss ve geralt arasında oluyor.

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,126
İsim
Kerem Çavuş
ulan bilseydim onları yapardım.ben o kadar roll play yapıyorum ki ben bir witchirim ve at çalmam gibi triplere girdim.sanırım cirinin 4 görevinden ikisini yaptım.Bir de son diyolog da şans dileseydim ölmeyecekmiş.
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam ciri geraltın kızı.o dediğin şey yennefer,triss ve geralt arasında oluyor.
bence baştan oynama dlclerden devam et ilerde zaten sadece yennefer veya trissi görebiliyosun ara sıra o da hangisini seçersen tabi çok da önemli değil o yüzden

Top Bottom