Neler Yeni

witcher 3 çok kötü sonla bitti (içerde spoiler var gelme)

JSezar

80+ Silver
bence baştan oynama dlclerden devam et ilerde zaten sadece yennefer veya trissi görebiliyosun ara sıra o da hangisini seçersen tabi çok da önemli değil o yüzden
iyi sonla bitseydi yenneferdan ayrılmıyormuş sanırım,öyle mi?

JSezar

80+ Silver
bence baştan oynama dlclerden devam et ilerde zaten sadece yennefer veya trissi görebiliyosun ara sıra o da hangisini seçersen tabi çok da önemli değil o yüzden
Hocam dlcler oyun parsında.Sanırım daha ucuzdu
Mesaj otomatik birleştirildi:

bu tam olarak spoiler değil ama ileride evin oluyor yennefer de bahçedee kitap okuyo olay bu :D
Oyun bittikten sonra yen ya da triss ya da diğer witcher lar ile tekrar görev yapabiliyor muyuz?

Geralt1

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,948
İsim
Barış
İlgilendiği Kategoriler
Oyunlar, ekran kartı, işlemci
Oyundaki en kritik karar bu resimde veriliyor. Doğruca Velen'e seçmen gerekiyor. Ondan sonra Ciri'nin 3 isteğini yapmalısın. Beraber kar topu oyna. Avallach labaratuvarını dağıt. Skjall mezarını ziyaret et. Bunları yapınca en iyi sonla bitirirsin.

Ekler

• 2 seç.jpg
    2 seç.jpg
    244.6 KB · Hit: 24

JSezar

80+ Silver
Oyundaki en kritik karar bu resimde veriliyor. Doğruca Velen'e seçmen gerekiyor. Ondan sonra Ciri'nin 3 isteğini yapmalısın. Beraber kar topu oyna. Avallach labaratuvarını dağıt. Skjall mezarını ziyaret et. Bunları yapınca en iyi sonla bitirirsin.
bu göreve en yakın save için bile 3 saat oynamam gerekli.ah ulan

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,126
İsim
Kerem Çavuş
Hocam dlcler oyun parsında.Sanırım daha ucuzdu

Oyun bittikten sonra yen ya da triss ya da diğer witcher lar ile tekrar görev yapabiliyor muyuz?
hayır koltukta süs gibi oturuyo oyun + dlc 15 tlydi

JSezar

80+ Silver

BabaVoss7

80+ Silver
ulan bilseydim onları yapardım.ben o kadar roll play yapıyorum ki ben bir witchirim ve at çalmam gibi triplere girdim.sanırım cirinin 4 görevinden ikisini yaptım.Bir de son diyolog da şans dileseydim ölmeyecekmiş.

hocam ciri geraltın kızı.o dediğin şey yennefer,triss ve geralt arasında oluyor.
Neyse işte ya karıştırmışım

Top Bottom