Neler Yeni

Witcher 3 denen Oyunun Kötü Olması

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

xTURANN

80+ Bronze
sizde bir oyuna taparmışçasına abartın
Kardeşim, kimse oyunu "taparmışçasına" abartmıyor.
Oyun, 13 Liraya göre ( oyunu alanların büyük bir kesimi bu fiyattan aldı ) benzersiz ve 2015'te çıkmış bir oyuna göre çok iyi. Hikayesinin gideri var, güzel, oynanışı o yıla göre güzel, gideri var.. Evet, ben de fotoğrafını attığın kişi kadar oyunu sevmiyorum hatta bir çok yerde witcher 3'ü örnek göstermesinden bir tık nefret ediyorum. Fakat bu oyuna karşı bu kadar ciddi hater nasıl olabilidin bilmiyorum. Daha önce dediğim gibi, beğenmediysen iade et ve yorumunu kendine sakla. Hatta saklamasan da olur, witcher 3 aldım, bence kötüydü şu şu sebepten. İade ettim. Alacak varsa, düşünenler varsa benim yorumum budur desen sıkıntı yok. Sen oyunu yerin dibine sokuyorsun, sana göre çıkmasa satışta olmasa daha iyi olacak gibi.

NikoBellic

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
169
İsim
Mehmet
Katılıyorum. Ben de sevmedim ama iade etmem. Ucuza aldım çünkü.
Benim fiyatla derdim yok kanka
Mesaj otomatik birleştirildi:

Oyun, 13 Liraya göre ( oyunu alanların büyük bir kesimi bu fiyattan aldı ) benzersiz ve 2015'te çıkmış bir oyuna göre çok iyi. Hikayesinin gideri var, güzel, oynanışı o yıla göre güzel, gideri var.. Evet, ben de fotoğrafını attığın kişi kadar oyunu sevmiyorum hatta bir çok yerde witcher 3'ü örnek göstermesinden bir tık nefret ediyorum. Fakat bu oyuna karşı bu kadar ciddi hater nasıl olabilidin bilmiyorum. Daha önce dediğim gibi, beğenmediysen iade et ve yorumunu kendine sakla. Hatta saklamasan da olur, witcher 3 aldım, bence kötüydü şu şu sebepten. İade ettim. Alacak varsa, düşünenler varsa benim yorumum budur desen sıkıntı yok. Sen oyunu yerin dibine sokuyorsun, sana göre çıkmasa satışta olmasa daha iyi olacak gibi.
Benim fiyat ile sorunum yok ucuza almadım zaten o yüzden eleştirebilirim diye düşünüyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kanka biraz hakaret ettiysem üzgünüm ama eleştirilmemiş oyunda yok zaten

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Kaan umutlu
Kanka biraz hakaret ettiysem üzgünüm ama eleştirilmemiş oyunda yok zaten
sen eleştiriyle çöp demek arasındaki farkı anlayabilecek yaşta degilsin olgun olsaydın bu konuyu açmazdın onuda geçtim Enis kirazoğlu oyunu sevmiş diye baban yaşındaki adamı şahıs diye bahsediyorsun boşuna tartışma milletle kimsenin yüzüne bakamassın

NikoBellic

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
169
İsim
Mehmet
sen eleştiriyle çöp demek arasındaki farkı anlayabilecek yaşta degilsin olgun olsaydın bu konuyu açmazdın onuda geçtim Enis kirazoğlu oyunu sevmiş diye baban yaşındaki adamı şahıs diye bahsediyorsun boşuna tartışma milletle kimsenin yüzüne bakamassın
Beni telefon numaramı isteyerek tehdit edecek biri mi söylüyor bunu?

Penetrator God

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
909
İsim
Yok
Tamam ama düşüncelerinin gerçekle hiçbir ilgisi yok.

ziwi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Reda Nadir
Yav sizi sayıyla mı veriyorlar?
Bir oyunu sevmedin veya beceremedin diye gelip forumda çöp diye konu açmanıza gerek yok.
CD Projekt de sen sev diye yalvarmıyor, zaten oynanmış bu güne kadar oynanacağı kadar.
2015'de çıkmış oyunu 2023'de test ediyorsun hemen koşa koşa foruma gelip konu açıyorsun, yemin ederim oyun kavramı hakkında tek bir şey bilmiyorsunuz, oynamayın kardeşim.
sen oyun yapmak insanlar merak etmek insanlar almak sen mutlu olmak, sonra insanlar oyunu sevmemek insanlar iade etmek sen üzülmek sen batmak 🐵

Son düzenleme:

Ali.by3

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Ali Çınar Deniz
Oyunu ben witcher 1 den başladım varsa şansınız kitabını alıp okumanız daha iyi olur ama 1 den başlayıp 3 bitirmeniz birkaç seneye witcher 4 cikicak onu elestirmenizi öneririm bu oyun zamanına göre gayet iyi

Dahası  
Reaksiyon skoru
124
İsim
Kutlu
Hayatımda gördüğüm en ovarreted oyun bu olabilir savaş mekanikleri mobil düzeyde ana karakter desen tepki bile vermiyor 10 dakika da iade ettim tek kelime ile çöp şu şahısa tek kelime dahi etmek istemiyorum
Bende hiç sevmedim witcher 3, gow, gta5 ama gelipte konu açıp böyle çöp felan gibi beyanlarla ortaya çıkmadım diyelim görüş belirtmek istiyorsun git olumsuz yönlerini yaz ki insanlar sana tepki göstermesin madem böyle bir yazı yazdın tepkiye karşıda öyle laf atamazsın ayrıca oyun zamanında dlcli 13tl felandı o fiyat ve 2015 yılına göre düşünmelisin yani oyun bana göre de keyifsiz geldi ama bu şekilde fikrini savunmana gerek yok son olarak oyunu çok seven birinede attığın laf ayıp belki adam bu tür seviyor yada hoşuna gitmiştir karışmamak lazım?

NikoBellic

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
169
İsim
Mehmet
Bende hiç sevmedim witcher 3, gow, gta5 ama gelipte konu açıp böyle çöp felan gibi beyanlarla ortaya çıkmadım diyelim görüş belirtmek istiyorsun git olumsuz yönlerini yaz ki insanlar sana tepki göstermesin madem böyle bir yazı yazdın tepkiye karşıda öyle laf atamazsın ayrıca oyun zamanında dlcli 13tl felandı o fiyat ve 2015 yılına göre düşünmelisin yani oyun bana göre de keyifsiz geldi ama bu şekilde fikrini savunmana gerek yok son olarak oyunu çok seven birinede attığın laf ayıp belki adam bu tür seviyor yada hoşuna gitmiştir karışmamak lazım?
Açık ara Enis en iyi oyun olduğunu iddia ediyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
124
İsim
Kutlu
Açık ara Enis en iyi oyun olduğunu iddia ediyor
Dostum herkese göre değişiklik gösteren bir durum bu bana göre brawlhalla en iyi oyun saçma geldi dimi? Ama ben oynarken çok zevk aldım ve bana göre en iyi oyun diyebilirim ayrıca fikir hoşuna gitmediyse bile karışmana gerek yok oyun dediğimiz eğlence için oyna geç takılma bu kadar..

misfit

80+ Silver
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,585
İsim
misfit
2-3 ay öncesine kadar bende kötü olduğunu düşünüyordum ama bir şans verdim. İlk 2-3 saati oynayıp sıkılıp bırakıyordum hep, bu sefer biraz zorlayıp daha ileriye gittim. 1 ayda 80 saat gömmüşüm, nasıl o kadar az ilerleyip 80 saat oynadım gerçekten bilmiyorum. Karakteri kasana kadar pek görev yapmadım, genelde sağdan soldan denk geldiklerime seviye atladım. Hem hikayesi hem de mekaniklerini sevdiğim bir oyun oldu. Mekaniklerini o kadar gömmene üzüldüm, Brawl Stars ile kapışır bence. Bir oyunu 5-10 saat oynamadan leş diyip kapatmak bence yanlış, senin de bir şans vermeni öneririm.
1709142733174.png

1709142718124.png

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
918,869
Üyeler
142,477
Son üye