Neler Yeni

X(twitter) nın algoritması nasıl işliyor?

LapsekiliRonaldo

80+ Bronze
.Hiçmi görüntülenme almaz,1 like,1 takipçi gelmez Bu nasıl iş parayı veren düdüğü çalar hesabı mı.Yoksa uzun süre atmak mı lazım.Gündem derbi derbiyle alakalı bir şey attığımda düşüncem 100 izlenip 5-10 like alması.Hesap yeni çünkü ama bu kadarı geçtim 1 like yok.

Ö.F.Ö

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,039
İsim
Ömer
İlgilendiği Kategoriler
Fenerbahçe Spor Kulübü
Şurdaki kelimeleri ve hashtagleri de gönderine eklersen bir ihtimal tutar onun dışında bayağı bir post atman lazım veya dediğin gibi mavi tik ile kendini öne çıkarman lazım
1716225254196.png

LapsekiliRonaldo

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Şurdaki kelimeleri ve hashtagleri de gönderine eklersen bir ihtimal tutar onun dışında bayağı bir post atman lazım veya dediğin gibi mavi tik ile kendini öne çıkarman lazım
Alıntıyı görüntüle
yok bunlarlada alakası yok.Yani şöyle diyim.Normal bir şey attığımda 1 götüntüleniyosa.Bu hashtagları kullandığımda 10-20 yi zor görüyo.

Bankerr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
116
İsim
Ahmet
hocam bence x yerine başka platformlara yönelmelisin

LapsekiliRonaldo

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam bence x yerine başka platformlara yönelmelisin
ciddi içerik üretme gibi bir amacım yok tamamen dümenden takılmak için giriyorum.Sadece şaşırdım.Şuan tiktokta 1-2 haftada 1 k takipçiyi geçerim videoları izletirim.Algoritmasını çözdüm.Tiktok tabii ki daha kolay algoritması ama X uygulamasını çözemedim cidden nasıl bir algoritması var bunun için bir konu açtım
sen neden başka platforma yönelmelisin dedin

Dahası  
Reaksiyon skoru
143
İsim
berke can
hastaglerin 1 gram etkisi yok tek etki gerçek hesapların gönderini beğenmesi, 1 kişi beğenince otomatikmen onun takipçilerinden 5 10 kişiye daha gönderin anasayfada düşüyor böyle böyle ilgi çekip saadet zinciri gibi yükseliyor, 100 takipçili 5 kişi gönderini beğenirse en az 200 kişinin daha anasayfasına gönderin düşecek demektir

Dahası  
Reaksiyon skoru
183
İsim
Ahmet
ciddi içerik üretme gibi bir amacım yok tamamen dümenden takılmak için giriyorum.Sadece şaşırdım.Şuan tiktokta 1-2 haftada 1 k takipçiyi geçerim videoları izletirim.Algoritmasını çözdüm.Tiktok tabii ki daha kolay algoritması ama X uygulamasını çözemedim cidden nasıl bir algoritması var bunun için bir konu açtım
sen neden başka platforma yönelmelisin dedin
usta algoritma çin hükümetinin elinde tiktok için ABDli şirkete satılmak yerine ABDden çekilmeyi tercih ederiz diyor adamlar çünkü çindeki algoritma ile diğer ülkelerdeki çok farklı çindeki hep böyle başarılı olan insanlar hobiler vs var bizde ve diğerlerinde tam tersi

Top Bottom