Neler Yeni

X6 pro gündelik kullanıcı yorumları

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Birkan ENGÜR
Bütçe
20000
Selamunaleyküm hayırlı akşamlar arkadaşlar 20 bin bütçe ile X6 pro ve f5 arasında kaldım X6 pro ya daha kanım ısındı ama şarj olayı nasıl eşim için alacağım üst seviye kamera lazım değil iyi bataryası günü bir gün rahat götürmeli oyun oynamaz günlük kullanım bilen var ise X6 hakkında bilgi verebilir mi ?

muhammetdd

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
628
İsim
Muhammet
Günlük kullanım için 20K fazla ama almışken kaliteli alalım diyorsanız alınır. Forumda birisi kendi malı gibi öneriyordu:D Bildiğim kadarıyla o fiyata alınacak en iyi 2-3 cihazdan birisi.

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Birkan ENGÜR
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Günlük kullanım için 20K fazla ama almışken kaliteli alalım diyorsanız alınır. Forumda birisi kendi malı gibi öneriyordu:D Bildiğim kadarıyla o fiyata alınacak en iyi 2-3 cihazdan birisi.
Almışken hani kaliteli alalım da uzun ömürlü olsun istiyorum teşekkür ederim ilginiz için

Cander

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Yula
Selamunaleyküm hayırlı akşamlar arkadaşlar 20 bin bütçe ile X6 pro ve f5 arasında kaldım X6 pro ya daha kanım ısındı ama şarj olayı nasıl eşim için alacağım üst seviye kamera lazım değil iyi bataryası günü bir gün rahat götürmeli oyun oynamaz günlük kullanım bilen var ise X6 hakkında bilgi verebilir mi ?Twitch yolculuğunuzda takipçi sayınızı artırmak istiyorsanız, SubsBoost'un https://subsboost.com/twitch-takipci-satin-al/ sunduğu takipçi satın alma hizmetine göz atmalısınız! Bu platform, organik ve gerçek takipçilerle kanalınızın popülaritesini artırmanıza yardımcı olur. Doğal bir büyüme sürecinde size destek sağlar ve hızlı bir şekilde daha fazla izleyici çekmenizi sağlar. Kaliteli içerik üretmek önemli olsa da, başlangıçta takipçi sayınızı artırmak için bu hizmetten yararlanmak, Twitch platformunda daha fazla etkileşim ve başarı elde etmenize yardımcı olabilir. SubsBoost'un sunduğu çözümlerle Twitch yolculuğunuzda daha büyük başarılar elde edin!

F5 ile karşılaştırıldığında, F5'in de benzer özelliklere sahip olduğunu görebilirsiniz. Her iki telefon da orta segmentte yer alıyor ve iyi bir pil ömrü sunuyor. Dolayısıyla, seçiminizi yaparken, pil ömrü ve diğer özelliklerle ilgili kullanıcı deneyimlerini araştırarak daha bilinçli bir karar verebilirsiniz.

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Birkan ENGÜR

Gif Man

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,510
İsim
Batuhan
Benim sorunum şu simdi hiç bir yorum tutarlı olmuyor kimi 1 gün gidiyor kimi 5 saat diyor ben oyun oynamayacağım yada sosyal medyada gezmeyeceğim uzun ömürlü gündelik bir telefon istiyorum gündelik dedi isem aktif bir kullanım yok pili o yüzden bir gün gidecek bir telefon istiyorum
60 HZ Kullanırsan Çok Rahat Çıkarır Bana Göre .

Yazılım Ve Kamera Açısından Bakacak Olursan Tavsiyem Bundan Yana Olacaktır .

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Birkan ENGÜR

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,750
İsim
Eren Güven
Aldım kullanıyorum çohiyi. X6 pro dan özellik olarak bi tık daha iyi olan telefonlar 45 50k dan başlıyor. 120hz ekran 12 ram 512 hafıza. Güzel işlemci 12 bit ekran. Daha ne olsun

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Birkan ENGÜR
Aldım kullanıyorum çohiyi. X6 pro dan özellik olarak bi tık daha iyi olan telefonlar 45 50k dan başlıyor. 120hz ekran 12 ram 512 hafıza. Güzel işlemci 12 bit ekran. Daha ne olsun
Şarjı günlük kullanım da ne kadar gidiyor acaba

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,750
İsim
Eren Güven
Şarjı günlük kullanım da ne kadar gidiyor acaba
Gün içerisinde çok kullanıyorum o yüzden tam 1 gün yetiyor. Ama ekrana o kadar bakmayan birine 2 gün yetebilir. Zaten 5000mah batarya ve 67w hızlı şarj var

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
938,183
Üyeler
147,497
Son üye
iboblgn
Top Bottom