Neler Yeni

Xbox 360 Kablolu Gamepad Kullanan?

-pSx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
424
İsim
Selçuk Çiçek
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar, Overclock, Oyun
Instagram
@cicekselcukk
İnternette araştırdım da biraz hemen hemen her yerde şu kırmızı kutulu olan xbox gamepad satılıyor, ben de sipariş verdim ondan kablolu PC için, orijinal ayağına satıyorlar ama muhtemelen hepsi imitasyon, alıp deneyen kullanan var mı acaba?

Merak ettiğim iki şey var birincisi titreşiminin nasıl olduğu, normal gerçek bir ps3 kolu gibi mi yoksa dandik telefon titremesi gibi mi?

ikinci olarak da yarım gaz yapabiliyor muyuz, ya da gta gibi oyunlarda yavaş yürüme? Yani yön padlerini tamamen değil de yarım ittiğinizde ona göre tepki veriyor mu yoksa illa tam mı ittirmemiz lazım, eğer klavyeden W tuşuna basmakla arasında bir fark yoksa çok gereksiz olur almak, ne kadar ittirdiysem ona göre tepki vermeli bence :/ teşekkürler şimdiden

FightForHonor

80+ Platinum
En İyi Cevap
33
İnternette araştırdım da biraz hemen hemen her yerde şu kırmızı kutulu olan gamepad satılıyor, kablolu PC için, orijinal ayağına satıyorlar ama muhtemelen hepsi imitasyon, alıp deneyen kullanan var mı acaba?

Merak ettiğim iki şey var birincisi titreşiminin nasıl olduğu, normal gerçek bir ps3 kolu gibi mi yoksa dandik telefon titremesi gibi mi?

ikinci olarak da yarım gaz yapabiliyor muyuz, ya da gta gibi oyunlarda yavaş yürüme? Yani yön padlerini tamamen değil de yarım ittiğinizde ona göre tepki veriyor mu yoksa illa tam mı ittirmemiz lazım, eğer klavyeden W tuşuna basmakla arasında bir fark yoksa çok gereksiz olur almak, ne kadar ittirdiysem ona göre tepki vermeli bence :/ teşekkürler şimdiden
Kablosuz var bende olurmu ? Konsol ile gelen

-pSx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
424
İsim
Selçuk Çiçek
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
@cicekselcukk
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kablosuz var bende olurmu ? Konsol ile gelen

Dostum o orjinaldir bana gelecek olan kolun orjinal oldugunu sanmıyorum :/ ama yine de bilgi aktarabilirsin fena olmaz belki orjinaldir hiçbir fikrim yok doğrusu

FightForHonor

80+ Platinum
En İyi Cevap
33
Dostum o orjinaldir bana gelecek olan kolun orjinal oldugunu sanmıyorum :/
Orjinal konsolda dediğin gibi yarım basınca bende forza vardı gaz pedalı gibi ne kadar basarsan öyle hızlanıyordu titreşimide güzel hissiyat veriyordu ps3 deneme şansım olmadı fakat tatmin edeceğini düşünüyorum

-pSx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
424
İsim
Selçuk Çiçek
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
@cicekselcukk
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Orjinal konsolda dediğin gibi yarım basınca bende forza vardı gaz pedalı gibi ne kadar basarsan öyle hızlanıyordu titreşimide güzel hissiyat veriyordu ps3 deneme şansım olmadı fakat tatmin edeceğini düşünüyorum
Valla ben de sırf onun için aldım, klavyeden araba yarışı ya da GTA gibi oyunlar oynadığında hiç zevk vermiyor, hızlı gitmek istemiyorum belki ama W Basınca araba direk gaz köklüyor, gamepad olsa 30 - 40 ile ağır ağır gidicem belki klayveden sürekli bas çek bas çek çok tatsız oluyor

Baran 99

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Baran
Valla ben de sırf onun için aldım, klavyeden araba yarışı ya da GTA gibi oyunlar oynadığında hiç zevk vermiyor, hızlı gitmek istemiyorum belki ama W Basınca araba direk gaz köklüyor, gamepad olsa 30 - 40 ile ağır ağır gidicem belki klayveden sürekli bas çek bas çek çok tatsız oluyor
Geldi mi nasıl çıktı

Top Bottom