Neler Yeni

Xbox Game Pass bitince oyunu oynayabilir miyim?

ForgettaShow

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
527
İsim
Forget
Selamlar, Discord'dan gelen 2 aylık XBOX GAME PASS ULTIMATE hakkımı kullandım. Game Pass ayrıcalığıyla Sea Of Thieves'i almak istiyorum fakat şimdi yüklmek istemiyorum. Herhangi bir liste/kütüphane var mı? Oyunu oraya eklesem, daha sonra yüklesem diye düşündüm. Game Pass aboneliğim bitince tekrardan oynamak istiyorum ücretsiz olarak.

LogiMess

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,728
İsim
Gtx 1090Tİ
Selamlar, Discord'dan gelen 2 aylık XBOX GAME PASS ULTIMATE hakkımı kullandım. Game Pass ayrıcalığıyla Sea Of Thieves'i almak istiyorum fakat şimdi yüklmek istemiyorum. Herhangi bir liste/kütüphane var mı? Oyunu oraya eklesem, daha sonra yüklesem diye düşündüm. Game Pass aboneliğim bitince tekrardan oynamak istiyorum ücretsiz olarak.
Öyle bir şey yok öyle olsa zaten 2 aylığın anlamı kalmazdı

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,952
İsim
tümen dağ
Dostum xbda ne kdr oyun
Sen steamden de alsan hesabinla giris yaptigin icin kaldigin yerden devam ediyorsun xbox in kendi oyunu olsugu icin

ForgettaShow

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
527
İsim
Forget
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Oyunu daha sonra oyna seçeneğine tıklayarak Xbox hesabımda kitaplığa aldım, abonelik bitince oynayabilir miyim?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dostum xbda ne kdr oyun
Sen steamden de alsan hesabinla giris yaptigin icin kaldigin yerden devam ediyorsun xbox in kendi oyunu olsugu icin
Ben onu demiyorum hocam. Kitaplığa eklesem, aboneliğim bittiğinde yükleyebilir miyim yine ücretsiz bir şekilde?

Öyle bir şey yok öyle olsa zaten 2 aylığın anlamı kalmazdı
Epic Games'te vs. oyun indirimleri oluyor mesela. Kütüphaneye eklediğinde istediğin zaman oynayabiliyorsun. Bunda da yok mu öyle bir şey?

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,952
İsim
tümen dağ
Oyunu daha sonra oyna seçeneğine tıklayarak Xbox hesabımda kitaplığa aldım, abonelik bitince oynayabilir miyim?

Ben onu demiyorum hocam. Kitaplığa eklesem, aboneliğim bittiğinde yükleyebilir miyim yine ücretsiz bir şekilde?

Epic Games'te vs. oyun indirimleri oluyor mesela. Kütüphaneye eklediğinde istediğin zaman oynayabiliyorsun. Bunda da yok mu öyle bir şey?
Satin alirsan evet

ForgettaShow

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
527
İsim
Forget
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,952
İsim
tümen dağ
daha sonra oyna seçeneği var, ona bastım kitaplığa geldi, başka bir şey yok ki? Satın alma falan yok, ücretsiz şuan
O youtube gibi bi sistem daha sonra izle gibi
Aboneligin biterse oynayamazsin satin almazsan

LogiMess

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,728
İsim
Gtx 1090Tİ
daha sonra oyna seçeneği var, ona bastım kitaplığa geldi, başka bir şey yok ki? Satın alma falan yok, ücretsiz şuan
İşte xbox gamepass üyeliğini aktif etmişsiniz ücretsiz değil üyeliği aktif ettiğinizi yukarıda söylediniz gamepass bitince oynayamayacaksınız en zeki siz değilsiniz yani oyunu satın almanız lazım

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
961,864
Üyeler
151,818
Son üye
waffen58
Top Bottom