Neler Yeni

xbox gamepass mc bedrock ve play store minecraft beraber oynanabilir mi?

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Yigo
kardeşim telden oynucak ben pc gamepassden beraber oynayabiliyoz mu?

BGSGP

80+ Bronze
kardeşim telden oynucak ben pc gamepassden beraber oynayabiliyoz mu?
Evet oynayabiliyorsunuz. Xbox'dan birbirinizi arkadaş eklemeniz, ve ya 22 TL'ye realms sunucusu açmanız yeterli.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Telden APK indirilse de oynayabilirsiniz onda orjinal zorunluluğu yok. Ama PC'ye korsan indiremiyorsunuz direkt olarak.

hocam beraber nasıl oynayabiliriz sanki oynanıyordu ama yanlışım yoksa düzeltin.
Yanlışın yok o yüzden düzeltiyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Yigo
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Evet oynayabiliyorsunuz. Xbox'dan birbirinizi arkadaş eklemeniz, ve ya 22 TL'ye realms sunucusu açmanız yeterli.

Telden APK indirilse de oynayabilirsiniz onda orjinal zorunluluğu yok. Ama PC'ye korsan indiremiyorsunuz direkt olarak.

Yanlışın yok o yüzden düzeltiyorum.
asdfjasdofsdja hocam ya kafa gidik be 22 TL'ye realms nasıl kuracağım.

BGSGP

80+ Bronze
asdfjasdofsdja hocam ya kafa gidik be 22 TL'ye realms nasıl kuracağım.
Minecraft'ı (telefon ve ya bilgisayarda) açtığınızda Oyna>Yeni Dünya Oluştur>Realms'da oluştur tuşlarına basarsanız 22,50TL'ye 10 kişilik bir Realms sunucusu oluşturabilirsiniz. Ve ya yarı fiyatına 2 kişilik de oluşturabilirsiniz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Yigo
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Minecraft'ı (telefon ve ya bilgisayarda) açtığınızda Oyna>Yeni Dünya Oluştur>Realms'da oluştur tuşlarına basarsanız 22,50TL'ye 10 kişilik bir Realms sunucusu oluşturabilirsiniz. Ve ya yarı fiyatına 2 kişilik de oluşturabilirsiniz.
teşekkürler hocam bide ben rtx indirdimde bedrockda bundan virüs kapma şansım var mı saçma bi soru lakin bu tarz şeylerden korkarım dalga geçmeden cevaplarsanız sevinirim.

BGSGP

80+ Bronze
teşekkürler hocam bide ben rtx indirdimde bedrockda bundan virüs kapma şansım var mı saçma bi soru lakin bu tarz şeylerden korkarım dalga geçmeden cevaplarsanız sevinirim.
RTX'in indirilebilir bir şey olduğunu bilmiyordum. "RTX mod" dan bahsediyorsanız, onu nereden indirdiğinize göre değişir. Saçma bir web siteden indirdiyseniz tabii kide virüs kapma ihtimaliniz her zaman var. Nereden indirdiğinizi gösterebilir misiniz?

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Yigo
RTX'in indirilebilir bir şey olduğunu bilmiyordum. "RTX mod" dan bahsediyorsanız, onu nereden indirdiğinize göre değişir. Saçma bir web siteden indirdiyseniz tabii kide virüs kapma ihtimaliniz her zaman var. Nereden indirdiğinizi gösterebilir misiniz?
hayır hocam bedrockun rtx mapleri var ya oyunun kendnisinden indirdim hemen atayım ss
1721396340936.png

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Yigo
He bunlardan virüs kapmanız imkansız kesinlikle.

Ama bu dünyalar ile telefondan birlikte oynayabilir misiniz emin değilim.
hocam test için almıştım ya ondan dolayı sordum kardeşimin tableti kesinlikle kaldırmaz zaten ben 30 fps alıyordum.

He bunlardan virüs kapmanız imkansız kesinlikle.

Ama bu dünyalar ile telefondan birlikte oynayabilir misiniz emin değilim.
şimdi hocam o zaman 275 TL'ye play storeden kardeşime alabilirim değil mi? param çöpe gitmez umarım beraber oynayabilceğimize %100 emin misiniz sorayım genede.

BGSGP

80+ Bronze
hocam test için almıştım ya ondan dolayı sordum kardeşimin tableti kesinlikle kaldırmaz zaten ben 30 fps alıyordum.

şimdi hocam o zaman 275 TL'ye play storeden kardeşime alabilirim değil mi? param çöpe gitmez umarım beraber oynayabilceğimize %100 emin misiniz sorayım genede.
İkinizde Xbox hesabı varsa, ve ikinizi arkadaş ekleyebiliyorsanız herhangi ek para ödemeden oynayabilirsiniz.

Ekleyeyim, Play Store'dan AOC'dan APK indirip de birbiriniz ile oynayabilirsiniz. Ek bir ücret ödeme gibi bir durum ile mağdur kalmazsınız. APK indirip denedikten sonra dilerseniz satın da alabilirsiniz.

Realms olayı ise tamamen isteğe bağlı.

Top Bottom