Neler Yeni

Xbox öne s

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Yıldırım Yaran
Xbox one s almayı düşünüyorum kullanan arkadaşların yorumlarını alabilir miyim ? Verilen paraya değer bir oyun keyfi yaşatır mı ?

kubilayer

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
253
İsim
Kubilay
Yeni konsolların çıkmasını bekle. Büyük ihtimalle ucuzlarlar. Ardından istediğin konsolu alıp game pass'i yapıştırırsın.

FezA

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Demir MESUTGİL
Ben kullanıyorum gerçekten bilgisayardaki zevki vermiyor hemde yenilerini bekle daha iyi olabilir

chii

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
119
İsim
Arda Duman
Xbox one s almayı düşünüyorum kullanan arkadaşların yorumlarını alabilir miyim ? Verilen paraya değer bir oyun keyfi yaşatır mı ?
Ben iki yıldır kullanıyorum hala performans kaybı yaşamadım zamanında çok ucuza almıştım eğer arkadaşın varsa iyi olur 2 kol alırsın oynarsınız ya da beni ekleyip beraber oynayabiliriz tek başıma oynamaktan sıkıldım

GladianN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Recep Demirci
Yılın son çeyreğinde ps5 ve xbox yeni konsolu çıkacak onlar çıkmadan konsol alınmamalı biraz daha beklemelisin bence

batuhan_t

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Batuhan
Bence yeni çıkacak konsolları bekle ondan sonra hala one s alınabilir banamısın demiyor konsol one x i düşünemiyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
82
İsim
İbrahim Azaklı
Yeni çıkıcak konsollar 4000-5000 civarı anca olur şuan bile x box one x 4000 tl dolarıda hesaba kat düşer mi artar mı belli değil 1300 tl olan x box one s şuan 2000 üzeri bence s almalısın bütçe sıkıntı değilse bekle yeni konsol al

Top Bottom