Neler Yeni

xbox one s GAME PASS sistemi Yardım

Dahası  
Reaksiyon skoru
68
İsim
deniz berke
sabah açdıgım konuda belirttim xbox kolu mu ps5 kolu mu pc bağlamak için xbox kolu almaya karar verdim
kol fiyatlarına bakarken 0 series X/s kolarının 850TL oldugunu gördüm "sonra xbox konsol fiyatlarına baktım ve xbox one s in 2000 tl oldugunu gördüm dedim ki ulan 800 kola verceğime 2 bin konsol al dedim şimdi sorum şu"
-game pass sisteminde 1 aylık üyelik alıp sadece bir ay kulanıp bırakma yapabiliyor muyuz yani devamlı ödeme yapmadan 1 aylık alıp diğer ay canım isterse almak. oluyor mu

-game pass kulanan varsa memnun mu 1200 lira fazla verip konsol almaya değer mi?

BringThaNoize

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
814
İsim
Ahmet Aydın
Her ay üyelik otomatik tekrarlanır. Ama sen istersen iptal edersin istersen devam edersin. Zorunlu değil.

Dahası  
Reaksiyon skoru
68
İsim
deniz berke
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Her ay üyelik otomatik tekrarlanır. Ama sen istersen iptal edersin istersen devam edersin. Zorunlu değil.
peki oto iptal gibi bir mevzu var mı yoksa her aldığımda ayın bilmem kaçında iptal mi etmeliyim

-oto iptal yoksa ayın kaçında iptal edeyim "para çekmeden iptal etmek için"

ernayd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Eren Aydoğan
Satın aldıktan sonra ödeme tarihi yazar o zaman kadar iptal edersen para çekilmez

Dahası  
Reaksiyon skoru
68
İsim
deniz berke
Satın aldıktan sonra ödeme tarihi yazar o zaman kadar iptal edersen para çekilmez
TEŞEKÜR EDERİM. mart 14 ünde alsam nisannın 13 iade talebinde bulunsam anında iade olup parayı çekmiyor yani yanlış anlamadım değil mi

ernayd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Eren Aydoğan
TEŞEKÜR EDERİM. mart 14 ünde alsam nisannın 13 iade talebinde bulunsam anında iade olup parayı çekmiyor yani yanlış anlamadım değil mi
Aboneliği iptal etmek istiyorsanız yinelenen faturalamayı kapatmanız gerekir. Yinelenen faturalama kapalıyken kalan tüm ön ödemeli süre kullanıldığında aboneliğinizin süresi dolar. Yinelenen faturalamayı yönetmek ve kapatmak için Microsoft hesabınızla oturum açın.(microsoft'un sitesinde böyle yazıyor)

Dahası  
Reaksiyon skoru
68
İsim
deniz berke
Aboneliği iptal etmek istiyorsanız yinelenen faturalamayı kapatmanız gerekir. Yinelenen faturalama kapalıyken kalan tüm ön ödemeli süre kullanıldığında aboneliğinizin süresi dolar. Yinelenen faturalamayı yönetmek ve kapatmak için Microsoft hesabınızla oturum açın.(microsoft'un sitesinde böyle yazıyor)
Çok teşekür ederim :)

Top Bottom