Neler Yeni

Xbox series s alıcam en uygunu hangisi

Reteekspisi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
484
İsim
sosyeteDİNOZOR
Xbox series s alıcam indirimde yada fiyatı iyi olanı atar mısınız

Hacı_80

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
502
İsim
Hacı Kıstı
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar oyunlar teknoloji
Xbox series s alıcam indirimde yada fiyatı iyi olanı atar mısınız
series s önerilmiyor güçsüz biraz ama böyle şeyler demeyeceğim muhtemelen araştırdınız ve eleştiri dinlemek istemiyorsunuz ondan dolayı piyasadaki en ucuz series s bu muhtmelen

önerim bir 2 hafya beklemeniz belki karne indirimleri gelir yada kupon fln daha uyguna bulabilirsiniz

Reteekspisi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
484
İsim
sosyeteDİNOZOR
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
series s önerilmiyor güçsüz biraz ama böyle şeyler demeyeceğim muhtemelen araştırdınız ve eleştiri dinlemek istemiyorsunuz ondan dolayı piyasadaki en ucuz series s bu muhtmelen

önerim bir 2 hafya beklemeniz belki karne indirimleri gelir yada kupon fln daha uyguna bulabilirsiniz
Tamamdır 👍🏻

Hacı_80

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
502
İsim
Hacı Kıstı
İlgilendiği Kategoriler

furkangorur

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
864
İsim
Furkan Görür
series s güçlü bir cihaz. Xbox a çıkan tüm oyunlar S/X e uyumlu olmadan çıkarılmıyor.

Karne indirimlerinin series e uygulanacağı sanmam çünkü karne indirimleri vatanbilgisayar,itopya gibi yerlerde yapılıyor ve buralarda zaten series S 18-19bin TL'ye satılıyor indirim ile belki 16-17e iner yine pahalı olur.

O yüzden beklemenizi önermem. https://www.n11.com/urun/microsoft-...akce&utm_medium=cpc&utm_campaign=akakce_genel

buradan alabilirsiniz. Teknodeposundan S ve X almıştım. Ayrıca flytechnology dende alabilirsiniz oradanda PS5 almıştım. Bu ürünler ithal edilip satıldığı için resmi fiyata göre daha uygun oluyor. Vatanbilgisayarda 18-19bine satılıyor yani indirimleri beklemenize gerek yok. Series S/X ve PS5e indirim uygulandığını HİÇ GÖRMEDİM. (ithal edilmiş fiyatından daha uyguna satılmadı* )

ayrıca series konsol alanların kesinlikle bunlardan alması gerek

z0rden

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
198
İsim
Kaan P
Steam
steamcommunity.com/id/z0rden

Series S eğer 4K 120fps rtxli oynayacağım demiyorsan güçlü bir cihaz bilgi kirliliği yapmayalım lütfen

gdbuzul24

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
122
İsim
Burak

Hacı_80

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
502
İsim
Hacı Kıstı
İlgilendiği Kategoriler
Series S eğer 4K 120fps rtxli oynayacağım demiyorsan güçlü bir cihaz bilgi kirliliği yapmayalım lütfen
güçlü güçsüz diye ayrım yapmadım şuan bunu siz söylüyorsunuz ben dedimki xbox series s e güçsüz diyenler var dedim bunu hakkında yorumum yok dedim link bıraktım ve mutemel indirim tarihi bıraktım ayrıca series s 1080p için yeterli hatta iyi denebilir 4k gibi bi laf etmedim lütfen böyle şeyler demeyin

z0rden

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
198
İsim
Kaan P
Steam
güçlü güçsüz diye ayrım yapmadım şuan bunu siz söylüyorsunuz ben dedimki xbox series s e güçsüz diyenler var dedim bunu hakkında yorumum yok dedim link bıraktım ve mutemel indirim tarihi bıraktım ayrıca series s 1080p için yeterli hatta iyi denebilir 4k gibi bi laf etmedim lütfen böyle şeyler demeyin
"series s önerilmiyor güçsüz biraz ama böyle şeyler demeyeceğim"
Türkçe'nin geliştirilmesi lazım

Hacı_80

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
502
İsim
Hacı Kıstı
İlgilendiği Kategoriler
"series s önerilmiyor güçsüz biraz ama böyle şeyler demeyeceğim"
Türkçe'nin geliştirilmesi lazım
evet zaten böyle açıkladım hocam ayrıca benim türkçemle değil sizin kendi anlayışınız ile ilgilenin bence

Reteekspisi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
484
İsim
sosyeteDİNOZOR
series s güçlü bir cihaz. Xbox a çıkan tüm oyunlar S/X e uyumlu olmadan çıkarılmıyor.

Karne indirimlerinin series e uygulanacağı sanmam çünkü karne indirimleri vatanbilgisayar,itopya gibi yerlerde yapılıyor ve buralarda zaten series S 18-19bin TL'ye satılıyor indirim ile belki 16-17e iner yine pahalı olur.

O yüzden beklemenizi önermem. https://www.n11.com/urun/microsoft-...akce&utm_medium=cpc&utm_campaign=akakce_genel

buradan alabilirsiniz. Teknodeposundan S ve X almıştım. Ayrıca flytechnology dende alabilirsiniz oradanda PS5 almıştım. Bu ürünler ithal edilip satıldığı için resmi fiyata göre daha uygun oluyor. Vatanbilgisayarda 18-19bine satılıyor yani indirimleri beklemenize gerek yok. Series S/X ve PS5e indirim uygulandığını HİÇ GÖRMEDİM. (ithal edilmiş fiyatından daha uyguna satılmadı* )

ayrıca series konsol alanların kesinlikle bunlardan alması gerek
Var zaten
Mesaj otomatik birleştirildi:

Onu kullanırım saolun hocam

z0rden

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
198
İsim
Kaan P
Steam
evet zaten böyle açıkladım hocam ayrıca benim türkçemle değil sizin kendi anlayışınız ile ilgilenin bence
Güçsüz biraz yazıp sonra siz iyisini bilirsiniz demişsiniz tabi insanların içlerini okuyamıyoruz biraz daha düzgün yazarsanız herhalde sorun olmaz

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

Forum istatistikleri

Konular
931,663
Üyeler
146,058
Son üye
Jularous
Top Bottom