Neler Yeni

Xbox Series S almayı planlıyorum..

Dahası  
Reaksiyon skoru
170
İsim
Derviş
Selamlar herkese. Bu forumda ki ilk konum olacağı için yanlışım olacaksa affola şimdiden.

Birdaha ki ay xbox series s 512GB almak istiyorum. İnternette (Trendyol link atmak serbest mi bilmiyorum) 13 ve 14K ya buldum. 15K olan 3 ay gamepass hediyeli. 1 TB almama sebebim, peşin almak istiyorum. Zaten 512GB mağazadan aldığımda 16K tutuyor ve param yetmiyor. Bütçem 15K maksimum bu arada. Şu an PS3 konsolum var. Emektarı uzun seneler kullandım fakat artık öksürmeye başladı. Bende yeni bir konsola geçme kararı aldım. Bir de monitör alacağım (144hz 24 inç bir şey bütçem maksimum 5K monitör hakkında öneriniz varsa yazabilirsiniz). X almama sebebim hem çok büyük ve bana gereksiz geliyor. Sonuçta 4K ekranım yok ve almayı da planlamıyorum.

Xbox series s alıp kol ve ayrıca klavye mouse destekleyen karışık oyunları oynarım diye düşünüyorum. Bir de yanına 2 TB hdd alırım tam olur. Siz ne düşünüyorsunuz? Sizce mantıklı mı?

codcubiri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
740
İsim
Ömür
Selamlar herkese. Bu forumda ki ilk konum olacağı için yanlışım olacaksa affola şimdiden.

Xbox series s alıp kol ve ayrıca klavye mouse destekleyen karışık oyunları oynarım diye düşünüyorum. Bir de yanına 2 TB hdd alırım tam olur. Siz ne düşünüyorsunuz? Sizce mantıklı mı?
Sahibinden yurt dışı sıfır ps5 ler 15k falan bence öyle al ama sen bilirsib

ozan2327

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
495
İsim
ozan başaran
1080p monitörde oynayacaksanız xbox s alabilirsiniz rahatça oynarsınız fakat 2k ya da 4k oynamayı düşünüyosanız ps5 bakın derim

Dahası  
Reaksiyon skoru
170
İsim
Derviş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ps1, Ps2 ,Ps3 kullandım. Artık bıkkınlık geldi. Sıkıldım sony'den PS4 veya PS5 almadan direkt Xbox'a geçmek istiyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

1080p monitör tercihim. 2K veya 4K istemiyorum zaten bütçemi aşıyor.

gallax420

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
388
İsim
Eray
2023 te series s kullanmış biri olarak iyi konsol olmadığını düşünüyorum hala iyi ki de satmışım pc aldım tabi ki bu pc isteme sebebimde var ama konsolun kendisi hiç güçlü değil ps5 ya da series x alın series s arafta kalmış bir konsol iyi yanları var ama kötü yanları daha fazla bence

YazılımKafa

80+ Silver

Birdaha ki ay xbox series s 512GB almak istiyorum. İnternette (Trendyol link atmak serbest mi bilmiyorum) 13 ve 14K ya buldum. 15K olan 3 ay gamepass hediyeli. 1 TB almama sebebim, peşin almak istiyorum. Zaten 512GB mağazadan aldığımda 16K tutuyor ve param yetmiyor. Bütçem 15K maksimum bu arada. Şu an PS3 konsolum var. Emektarı uzun seneler kullandım fakat artık öksürmeye başladı. Bende yeni bir konsola geçme kararı aldım. Bir de monitör alacağım (144hz 24 inç bir şey bütçem maksimum 5K monitör hakkında öneriniz varsa yazabilirsiniz). X almama sebebim hem çok büyük ve bana gereksiz geliyor. Sonuçta 4K ekranım yok ve almayı da planlamıyorum.

O paralar verilmez. Ben ikinci el alıcam bugün. İkinci elleri 8 9 bin. Aradaki fiyat farkına bence değmez. O paraya series x alınıyor 2. elde

Dahası  
Reaksiyon skoru
170
İsim
Derviş
2023 te series s kullanmış biri olarak iyi konsol olmadığını düşünüyorum hala iyi ki de satmışım pc aldım tabi ki bu pc isteme sebebimde var ama konsolun kendisi hiç güçlü değil ps5 ya da series x alın series s arafta kalmış bir konsol iyi yanları var ama kötü yanları daha fazla bence
Ne gibi kötü yanları var anlayamadım. en az 60 fps oynasam yeter oyunları. Ben zaten PS3'den geçeceğim. PS5 hem bütçemi aşıyor hem de sony'den sıkıldım. yaklaşık 15 senedir PlayStation kullanan biri olarak.

lOxOl

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
383
İsim
Sefa
Hocam çok değer kaybı yaşar paranız 15 verip bunu alana kadar yukarıda arkadaşın dediği gibi yd ps5 veya ye series x alın derim. 4k kullanmayacak olsanız bile fark oluyor. Üstelik satarken de aldığınız paraya daha yakın fiyata satarsınız

Dahası  
Reaksiyon skoru
170
İsim
Derviş
O paralar verilmez. Ben ikinci el alıcam bugün. İkinci elleri 8 9 bin. Aradaki fiyat farkına bence değmez. O paraya series x alınıyor 2. elde
İkinci el bilmiyorum. Çok güvenemiyorum. Aldığım ps3 2. el bir sıkıntısı çıkmadı ama sıfır almak daha tercihim. Hazır paramda varken sıfır cihaz almak istiyorum.

gallax420

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
388
İsim
Eray
Ne gibi kötü yanları var anlayamadım. en az 60 fps oynasam yeter oyunları. Ben zaten PS3'den geçeceğim. PS5 hem bütçemi aşıyor hem de sony'den sıkıldım. yaklaşık 15 senedir PlayStation kullanan biri olarak.
ben dying light 2 oynarken pixelleri sayıyordum bir kaç oyunda da yaşadım grafiksel olarak çok downgrade yapılan oyunlar var yani konsolu alıp sen gör ben satalı baya oluyor şimdi hatırlamıyorum ama temiz grafikleri yoktu

lOxOl

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
383
İsim
Sefa
Hocam Ps3 ve ps4 arasında çok fark var onlarca yeni oyun çıktı geçen nesilde. Aynı konsolun devamı gibi değiller kesinlikle. Ps3 ile ps5 arasındaki farklardan bahsetmiyorum bile. Ne tür oyunlar seviyorsunuz? Hikayesi kısmı çok ağır basma oyunlar seviyorsanız kesinlikle ps5 mantıklı olacaktır

Dahası  
Reaksiyon skoru
170
İsim
Derviş
Hocam çok değer kaybı yaşar paranız 15 verip bunu alana kadar yukarıda arkadaşın dediği gibi yd ps5 veya ye series x alın derim. 4k kullanmayacak olsanız bile fark oluyor. Üstelik satarken de aldığınız paraya daha yakın fiyata satarsınız
Series X çok büyük hocam. Ben arada taşıyabilirim konsolu hem ağır hem büyük.

gallax420

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
388
İsim
Eray
her oyun için geçerli değil ama var yine de bazı büyük oyunlar için internetten bak

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
958,053
Üyeler
151,163
Son üye
rreaner
Top Bottom