Neler Yeni

Xbox Series S HDMI 1.4 monitör ile 1080p 120 HZ çalışıyor mu ?

Ert_1878

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ertuğrul Gül
Yakın zaman içinde Xbox Series S almayı planlıyorum,fakat hangi monitörü alacağımdan emin olamadım.Her HDMI 1.4 monitör ile 120 HZ çalışıyor mu ? Yanında hangi HDMI kablosu geliyor,bilen birisi yardım edebilir mi ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Salim Barak
Hayır, maalesef çalıştırmıyor. 2.0 ya da 2.1 monitör alman gerekiyor. Bende harika bir monitör bulmuştum ancak hdmi 1.4 olduğu için onun yerine bunu almaya karar verdim. Uygun fiyatlı, 144hz, 1ms, 27 inç 2k ekran, amd freesync, Nvidia g-sync (konsolda kullanacağımız için amd freesync olması 10 numara.) HDR 10, iki adet HDMI girişi var biri bizim kullanacağımız 2.0 diğeri 1.4 ve display port 1.2 var, yukarı aşağı yükselik ayarı ve 6w dahili hoparlörü var. Kendi içinden HDMI ve display kablosu çıkıyor.

Son düzenleme:

BATTLEFIELD

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,407
İsim
Selman
Hayır, maalesef çalıştırmıyor. 2.0 ya da 2.1 monitör alman gerekiyor. Bende harika bir monitör bulmuştum ancak hdmi 1.4 olduğu için onun yerine bunu almaya karar verdim. Uygun fiyatlı, 144hz, 1ms, 27 inç 2k ekran, amd freesync, Nvidia g-sync (konsolda kullanacağımız için amd freesync olması 10 numara.) HDR 10, iki adet HDMI girişi var biri bizim kullanacağımız 2.0 diğeri 1.4 ve display port 1.2 var, yukarı aşağı yükselik ayarı ve 6w dahili hoparlörü var. Kendi içinden HDMI ve display kablosu çıkıyor.
Bu monitörün tek eksi sayılabilecek kısmı TN panel olması. Zaten ondan dolayı fiyatı diğer QHD monitörlere göre daha uygun. Ama diğer özelliklere bakacak olursak, dediğiniz gibi güzel özellikleri var.

Ert_1878

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ertuğrul Gül
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
2.1 olmadığı sürece 2k 120hz kullanamıyorsunuz diye biliyorum

Top Bottom