Neler Yeni

Xbox Series S için HDD önerisi!!

LethaX

80+ Bronze
Şimdi de 360 GB lık kullanılabilir alandan dolayı Series S uyumlu HDD ihtiyacım doğdu. Series S e uyumlu 1 TB HDD önerisi olan varsa alabilirmiyim? Ve tüm hdd ler uyumlu mu? bu konsola yoksa sadece bazılarımı uyumlu?
@Mehmet Yılmaz siz Series S kullanıyordunuz depolama sorununu nasıl hallettiniz?

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
68,085
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Epic Games
DreamRS
Discord
mehmet_yilmaz
YouTube
@Mehmet08
Şimdi de 360 GB lık kullanılabilir alandan dolayı Series S uyumlu HDD ihtiyacım doğdu. Series S e uyumlu 1 TB HDD önerisi olan varsa alabilirmiyim? Ve tüm hdd ler uyumlu mu? bu konsola yoksa sadece bazılarımı uyumlu?
@Mehmet Yılmaz siz Series S kullanıyordunuz depolama sorununu nasıl hallettiniz?
Series S kullandığım nereden çıktı ya :D Konsol sevmem ben. Xbox kolu var sadece. Bu konuda net bilgim yok ama hepsi uyar diye düşünüyorum.

LethaX

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Series S kullandığım nereden çıktı ya :D Konsol sevmem ben. Xbox kolu var sadece. Bu konuda net bilgim yok ama hepsi uyar diye düşünüyorum.
Yani hocam ne diyim 🤣. Kolunun olupta konsolun olmayacağı aklımın ucundan geçmezdi. Peki Series S için

WD Blue Dahili Disk, 1TB, 7200RPM, 3.5 inç - WD10EZEX​

Bunu alsam sıkıntı olmaz değilmi?

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
68,085
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Epic Games
DreamRS
Discord
mehmet_yilmaz
YouTube
@Mehmet08
Yani hocam ne diyim 🤣. Kolunun olupta konsolun olmayacağı aklımın ucundan geçmezdi. Peki Series S için

Benim yıllarca kullandığım disk bir sorun yaşamadım. Ama konsol 2.5 inç mi 3.5 inç mi ona bak.

LethaX

80+ Bronze
Series S de alacağın harici SSD veya HDD ye sadece Xbox Orginal Xbox 360 ve bazı Xbox One oyunlarını atabilirsin ona göre al Series S oyunları çalışmaz Series S oyunları oynamak için alacaksan Seagate in Xbox Series X|S için ürettiği SSD almaktan başka çare yok.
Evet biliyorum o olayı. Ama aklıma takılan şey tüm hdd ler uyumlu mu? series s e

r4NG3r

80+ Silver

Bunu takamazsin.Harici olarak takman lazım series s e
Mesaj otomatik birleştirildi:

Series s zaten 3.5 inc harddiskten biraz büyük 😂

LethaX

80+ Bronze
Bunu takamazsin.Harici olarak takman lazım series s e
Mesaj otomatik birleştirildi:

Series s zaten 3.5 inc harddiskten biraz büyük 😂
Yani 2.5 inç mi bulmam lazım? Zahmet olmazsa birkaç öneride bulunurmusun .

gallax420

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
388
İsim
Eray
imkanın varsa hdd alma bence ben samsung 500 gb lık ssdsini kullanıyorum 364+500 yetiyor bana hız her şey gerçekten saniyesinde açılıp kapatmak zaman kazandırıyor 1 2 dk ekrana bakıp beklemek işkence geliyor artık

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
983,200
Üyeler
155,535
Son üye
EmreBey17
Top Bottom