Neler Yeni

Xbox Series S mi 1650 Sistem mi?

-Akın Taşkan-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,846
İsim
Akın Taşkan
Gamepass ultimate üyeliğine güvenip oyun satın almadan kullanacaksanız hayal kırıklığına uğramanız büyük ihtimalle mümkündür.
Niye ki bir sürü oyun var.

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Gamepass ultimate üyeliğine güvenip oyun satın almadan kullanacaksanız hayal kırıklığına uğramanız büyük ihtimalle mümkündür.
Nasıl bir hayal kırıklığı anlayamıyorum?

-Akın Taşkan-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,846
İsim
Akın Taşkan
Elinizde güzel bir laptop var series s alırdım ben aynı fiyat değil zaten 1650'li sisterm daha pahalı.

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Gamepass yeterli gelmeyecek bunu diyorum..
Ya hocam anladım yeterli değil diyorsunuz.
240 oyunnun çoğu boş beleş oyun mu yoksa habire ekleme ve çıkarmalar mı yapılıyor?

f0ze

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,953
İsim
Yasin
Ya hocam anladım yeterli değil diyorsunuz.
240 oyunnun çoğu boş beleş oyun mu yoksa habire ekleme ve çıkarmalar mı yapılıyor?
Gamepass üzerinden mevcut oyunları inceleyebilirsiniz. 240 oyun içinden hangilerini oynarsınız ? Ben bulamıyorum...

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Gamepass üzerinden mevcut oyunları inceleyebilirsiniz. 240 oyun içinden hangilerini oynarsınız ? Ben bulamıyorum...
Ortalama 87 oyun ilgimi çeken oyunlar.
RPG olarak ise onları baya uzun süre oynarım.
+Olarak ise elimde 2 oyun daha var

alpegetoptas06

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
584
İsim
Alp Ege Toptaş
Önceden PC alıcaktım ama artık Konsol ile PC arasındaki fiyatlar baya var neredeyse 2 kollu Xbox Series S ile 1650 en ucuz sistem araısndaki fark 3K neredeyse.
Sizce hangisi mantıklı?
1650 sistem mi yoksa Gamepass ultimate + 2 kol + xbox mu?
Çoğu oyunu PC'de ama Xbox üstünde Motorsport 7 ve forza horizion 3 var.
Bende yeter diye konsol aldım sonra 500tl zarar ederek bilgisayara döndüm yine. Bunun sebebi oyun fiyatlarının pahalı olması ve klavye mouse ile oynayamamak ayrıca CS valorant benzeri oyunların olmaması gibi sebepler. Oyunlar her ne kadar game pass olsa da insan o oyunları çok oynayamıyor batıyor belli bir süre sonra o zaman rdr 2 dying light 2 gibi oyunları insanın oynayası geliyor ama fiyatlar uçuk. Klavye mouse meselesi tercih meselesi bilgisayardan yanayım ben elinin altında iş için kullanabileceğin bir PC varsa olabilir ama insan klavye mouse ile oynamak istiyor. FPS oyun türü seviyorsanız direkt vazgeçin çünkü sarmıyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

1060 laptobum vardı.
Gidip series s aldım ama 1 ay kullanıp sattım.
Çünkü hiç arkadaşım yoktu be çok sıkıldım.
Bende ikisini de satıp pc aldım
Aynıyız bende öyle yaptım. Umarım pişman olmam ama olacağımı sanmıyorum

Zechion

80+ Silver
Önceden PC alıcaktım ama artık Konsol ile PC arasındaki fiyatlar baya var neredeyse 2 kollu Xbox Series S ile 1650 en ucuz sistem araısndaki fark 3K neredeyse.
Sizce hangisi mantıklı?
1650 sistem mi yoksa Gamepass ultimate + 2 kol + xbox mu?
Çoğu oyunu PC'de ama Xbox üstünde Motorsport 7 ve forza horizion 3 var.
uzun süre xbox one kullandım pc yerini tutmuyor diyebilirim pc deki rahatlığı vermiyor fakat kesinlikle f/p açısından konsollar daha iyidir oyun fiyatlarında aynısını diyemem.

f0ze

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,953
İsim
Yasin
Ortalama 87 oyun ilgimi çeken oyunlar.
RPG olarak ise onları baya uzun süre oynarım.
+Olarak ise elimde 2 oyun daha var
Onu konsolu alınca daha net anlarsınız..

Bende yeter diye konsol aldım sonra 500tl zarar ederek bilgisayara döndüm yine. Bunun sebebi oyun fiyatlarının pahalı olması ve klavye mouse ile oynayamamak ayrıca CS valorant benzeri oyunların olmaması gibi sebepler. Oyunlar her ne kadar game pass olsa da insan o oyunları çok oynayamıyor batıyor belli bir süre sonra o zaman rdr 2 dying light 2 gibi oyunları insanın oynayası geliyor ama fiyatlar uçuk. Klavye mouse meselesi tercih meselesi bilgisayardan yanayım ben elinin altında iş için kullanabileceğin bir PC varsa olabilir ama insan klavye mouse ile oynamak istiyor. FPS oyun türü seviyorsanız direkt vazgeçin çünkü sarmıyor

Pişman olacağını hiç sanmıyorum. 👌👍

AydNn

80+ Bronze
sadece oyun oynayacak isen pcinde onun yerine xbox al ancak ben olsam pc alırdım

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1

uzun süre xbox one kullandım pc yerini tutmuyor diyebilirim pc deki rahatlığı vermiyor fakat kesinlikle f/p açısından konsollar daha iyidir oyun fiyatlarında aynısını diyemem.
Peki ben 1650 sistem alamadım diyelim
o zaman üzer mi?
1650 sistem olarak ise arkadaşlar en ucuzu değil de RAM olarak 16 depolama olarak en az 480 ve 4/8 bir işlemcili bakıyorum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,464
Üyeler
156,338
Son üye
efe5454
Top Bottom