Neler Yeni

Xbox series s mi ps5 digital mi

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Mutlu
Selamlar benim bi sistemim var valoranttir battle royaledir gta 5 ac odyssey gibi oyunlari oynayabiliyorum yani bana yetiyor ilerde yetmezse sistemimi yükselebilirim ama bunun yanında böyle rtx li güzel oyunlar oynamak istiyorum onun için de 8-10k ya pc değil de konsol almayı düşündüm tam 300 eurom var yurt dışında da tanıdığım var bana xbox series s alabilir ama ps5 digital edition da 400 euro ona da biriktirebilirim ama biriktirsem de kimse kusura bakmasın bi oyuna 500 lira vermem ve 4k monitörüm falan da yok yani xbox series s in performansı ve game pass sistemi beni ona çekiyor ama iyi oyunlar da oynamak istiyorum game passe duyduğum kadarıyla kaliteli oyunlar geliyormuş bi ara rdr2 falan gelmiş bu tür oyunlar daha da fazla gelir mi merak icerisindeyim bi yandan ps5 in sunumunda god of war uncharted misali oyunların game passe benzer bi sistem gibi bir şeyle ama 10 tane falan oyun vardı öyle bir sey getireceklermiş ama ne o sistemin fiyatı belli ne de ne olacağı belli tekrar söylüyorum ben playstationda bi oyuna yüzlerce lira bayılamam yani kafam karışık Xboxa sanki biraz daha yakınım zaten ps5 in 4k özelliğini de kullanamam alırsam sizce hangisini almalıyım yardım eder mısınız ama cevaplarken ps veya xbox fanı değil de çok pahalıya oyun oynamak istemeyen bi kardeşinize yardim etme niyetine cevaplar misiniz

usper

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Selamlar benim bi sistemim var valoranttir battle royaledir gta 5 ac odyssey gibi oyunlari oynayabiliyorum yani bana yetiyor ilerde yetmezse sistemimi yükselebilirim ama bunun yanında böyle rtx li güzel oyunlar oynamak istiyorum onun için de 8-10k ya PC değil de konsol almayı düşündüm tam 300 eurom var yurt dışında da tanıdığım var bana xbox series s alabilir ama ps5 digital edition da 400 euro ona da biriktirebilirim ama biriktirsem de kimse kusura bakmasın bi oyuna 500 lira vermem ve 4k monitörüm falan da yok yani xbox series s in performansı ve game pass sistemi beni ona çekiyor ama iyi oyunlar da oynamak istiyorum game passe duyduğum kadarıyla kaliteli oyunlar geliyormuş bi ara rdr2 falan gelmiş bu tür oyunlar daha da fazla gelir mi merak icerisindeyim bi yandan ps5 in sunumunda god of war uncharted misali oyunların game passe benzer bi sistem gibi bir şeyle ama 10 tane falan oyun vardı öyle bir sey getireceklermiş ama ne o sistemin fiyatı belli ne de ne olacağı belli tekrar söylüyorum ben playstationda bi oyuna yüzlerce lira bayılamam yani kafam karışık Xboxa sanki biraz daha yakınım zaten ps5 in 4k özelliğini de kullanamam alırsam sizce hangisini almalıyım yardım eder mısınız ama cevaplarken ps veya xbox fanı değil de çok pahalıya oyun oynamak istemeyen bi kardeşinize yardim etme niyetine cevaplar misiniz
bence xbox al hem game pass alırsın ps oyunları pahalı geliyor bana hep

Ediz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
190
İsim
Can
xbox one x al

arkansas

80+ Gold
En İyi Cevap
2
PS5 Digital veya Series X

Ediz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
190
İsim
Can
ne yin kafası bu xbox seres s 3500 TL gibi bir şey olucak ve sen xbox one x öneriyorsun xbox series s xbox series x in 2 k versiyonudur NET.
xbox series s 3500 olursa foruma 3 tane hediye etmeyen .....

Yusuf Yıldırım

80+ Silver
bende senle aynı düşünüyorum kafam karıştı ne yapsam acaba bir oyuna 500 tl vermek istemiyorum,kafamda xbox series s var ama sanki bir yanım ps5 dijital al diyor sen ne yaptın
Mesaj otomatik birleştirildi:

bu arada konuyu hortlattım :ROFLMAO:

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
968,020
Üyeler
152,991
Son üye
mehtapke
Top Bottom