Neler Yeni

Xbox Series X Alınır Mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
CCfLİGHT
Arkadaşlar Merhabalar Ben uzun zamandır laptop kullanıyorum ama ekran kartı baya eski ve televizyon karşısında rahatça oyun oynamak istiyorum.

Sizce 2.El Xbox Series X alınır mı?

Bu ürün 19.399 TL Değer mi?

Bu cihazlar ne kadar dayanabiliyor?

Gamepass yeterli mi?

Kontrolcüsü yeterli mi?

Fiyatlar ps5'e göre uygun mu?

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Arkadaşlar Merhabalar Ben uzun zamandır laptop kullanıyorum ama ekran kartı baya eski ve televizyon karşısında rahatça oyun oynamak istiyorum.

Gamepass yeterli mi?

Kontrolcüsü yeterli mi?

Ps 5 den daha pahalı ve alınmaz.
Ps 5 yd 2. Eller 12K gibi fiyata bulunabiliyor, önerim sistem toplayıp yanında 9. Nesil Xbox gamepad almanız.

codcubiri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
740
İsim
Ömür

Gamepass yeterli mi?

Kontrolcüsü yeterli mi?

Bence ps5 daha iyi ps5 bakmanı öneririm sahibinden de yurt dışı sıfır ps5 alablirsin ortalama 14k fiyatları var

Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
CCfLİGHT
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ps 5 den daha pahalı ve alınmaz.
Ps 5 yd 2. Eller 12K gibi fiyata bulunabiliyor, önerim sistem toplayıp yanında 9. Nesil Xbox gamepad almanız.
Hocaam PS 5 oyunları çok pahalı ayrıca ben forza 4 gibi oyunları da seviyorum
Bence ps5 daha iyi ps5 bakmanı öneririm sahibinden de yurt dışı sıfır ps5 alablirsin ortalama 14k fiyatları var
Hocam Call Of Duty Forza gibi oyunlar alacağım fakat ps5 oyunları çok pahalı birde ben 4k falan oynayacağım hangisi 4k da daha iyi görüntü kalitrsi verir?

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1

Hocam Call Of Duty Forza gibi oyunlar alacağım fakat ps5 oyunları çok pahalı birde ben 4k falan oynayacağım hangisi 4k da daha iyi görüntü kalitrsi verir?
Hocam o zaman PC alın yanında gamepad ile, Xbox konsollar çok ucuz olmadığı sürece alınmamalı.

codcubiri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
740
İsim
Ömür
Microsoft codu ubisoft satıcak aldığı zaman yani ps5 e gelir ayrıca Spider-Man gibi oyunları ps plus dan oynayabilirsin forza yerine de the crew oynarsın 4k da ikiside aynı performansı veriyor ps5 al keyfine bak bence

Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
CCfLİGHT
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam o zaman PC alın yanında gamepad ile, Xbox konsollar çok ucuz olmadığı sürece alınmamalı.
Hocam bir laptop var ama ekrn kartı gtx 1650 ve yetmemeye başlıyor o yüzden konsol almaya karar verdim

YazılımKafa

80+ Silver

Gamepass yeterli mi?

Kontrolcüsü yeterli mi?

O paraya sıfırı alınıyor

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Hocam bir laptop var ama ekrn kartı gtx 1650 ve yetmemeye başlıyor o yüzden konsol almaya karar verdim
Hocam ben masa üstü diyorum. 20K bütçede 4060 zorlasak 4060 ti sistemler var.

Carlo

80+ Silver
En İyi Cevap
1

Arkadaşım eğer oyunları herhangi bir abonelik servisi üzerinden oynamayacaksan, artık hepsi pahalı. Steam ve PS Store, Nintendo'ya yetişti.

43t41tt1r

80+
Normalde PS5 ve PS Plus Deluxe alın derdim fakat son zamlardan sonra bu saçma. Xbox Series X'te bu fiyatını haketmiyor, o da değmez. Ben olsaydım 8 veya 9. nesil Xbox kolu ile beraber PC alırdım.

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Hocam ben masaüstü kullanamıyorum taşıması kolay değil :)

Sıfır fiyatını kast ediyorum
Laptop zaten senin gündelik işlerin için yeter, masa üstünü kurar oyununu ondan oynarsın, Xbox gerçekten alınmaz, hem exclusive oyun yok hemde, gamepass kütüphanesi çok geniş değil, bir yerden sonra sıkar seni. Xbox'da olan bütün her şey PC'de var zaten.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
958,053
Üyeler
151,162
Son üye
tirci737273
Top Bottom