Neler Yeni

xbox series x alınır mı ?

eggeee

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Ege Ozturk
selam şuan ps5 kullanıyorum fakat oyunlar çok yüksek fiyatta olduğundan ps store'da oyun alamaz hale geldim mesela street fighter 6 ps store'da 2100 tl xbox'ta ise 500 tl o yüzden satıp xbox series x almak istiyorum zaten çoğu ps özel oyununu oynadım sizce ne yapmalıyım ?

KrmTrn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Kerem Turan
selam şuan ps5 kullanıyorum fakat oyunlar çok yüksek fiyatta olduğundan ps store'da oyun alamaz hale geldim mesela street fighter 6 ps store'da 2100 TL xbox'ta ise 500 TL o yüzden satıp xbox series x almak istiyorum zaten çoğu ps özel oyununu oynadım sizce ne yapmalıyım ?
Geçtin mi xbox a hocam

selam şuan ps5 kullanıyorum fakat oyunlar çok yüksek fiyatta olduğundan ps store'da oyun alamaz hale geldim mesela street fighter 6 ps store'da 2100 TL xbox'ta ise 500 TL o yüzden satıp xbox series x almak istiyorum zaten çoğu ps özel oyununu oynadım sizce ne yapmalıyım ?
Reis hala bakıyorsan satabilirim

mehmet_10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
423
İsim
mehmet
Xbox özel oyunları artık PS’ye gelecek. Zaten Xbox Store’a yakında zam gelir merak etme. Bence PS5’te kal.

hola

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
325
İsim
hola
Tüm Xbox özel oyunları PS ye gelmeyecek ama Sony Playstation özel oyunları PC ye gelecek o yüzden PC al alabiliyorsan PC alamıyorsan Xbox Store, Play Station Store'a göre çok daha ucuz Xbox Series X al. Böyle yalan yanlış bilgiler verenlere de kulak asma.

Top Bottom