Neler Yeni

Xbox Series X garanti

mortemeyn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
335
İsim
Mehmet Eyüp Atan
Xbox Series X alacağım ithalatçı garantili alınır mı? Fiyat farkı çok.

Farex

80+ Silver
Alınmaz çünkü microsoft türkiye garantisi olmuyor yalandan bi garantisi oluyor.

mortemeyn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
335
İsim
Mehmet Eyüp Atan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yoksa da yurtdışından alıcam zaten en azından burada muhatabım olur.

AntremanKoçuMünir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
778
İsim
Ali
Kardeşim türkiyede geçerli olmuyor ki diyorum sana.
Hocam x bir satıcıdan Xbox satın aldım ve ithalatçı garantili... Cihazı açıp etkinleştirin ve iki yıl TR garantili seri çıktı. Microsoft Türkiye evet gqranti tarafımızdan dedi. Yani olabiliyor. %100 olmaz demeyin.

Farex

80+ Silver
Hocam x bir satıcıdan Xbox satın aldım ve ithalatçı garantili... Cihazı açıp etkinleştirin ve iki yıl TR garantili seri çıktı. Microsoft Türkiye evet gqranti tarafımızdan dedi. Yani olabiliyor. %100 olmaz demeyin.
Ben aldım kabul etmedi microsoft benim ups ile göndermemi falan istedi cart curt yurtt dışına giidcekmiş onun masraflarıda bana aitmiş falan siz bilirsiniz.

AntremanKoçuMünir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
778
İsim
Ali
Ben aldım kabul etmedi microsoft benim ups ile göndermemi falan istedi cart curt yurtt dışına giidcekmiş onun masraflarıda bana aitmiş falan siz bilirsiniz.
Yazdığım gibi %100 her ithalatçı garantili cihazda olur yada olmaz demem. Ama o aradaki fark büyük ise ben bu riski alırım. Kolay bozulan bir alet değil. Teknolojik olarak şansımda iyidir 😂

Xbox Series X alacağım ithalatçı garantili alınır mı? Fiyat farkı çok.
kesinlikle ithalatçı garantili alın. çünkü microsoft garantisi global olarak işliyor. sadece ürünün nereden geldiğine göre o biraz şans işi ürünün garantisi 1 yıl yada 2 yıl oluyor. ben series s aldım 1 yıl garanti çıktı. sonra aynı firmadan series x aldım onda 2 yıl garanti çıktı. ürünün seri numrasını microsof hesabınıza kayıt ediyorsunuz. olay bitmiştir :)
MİCROSOFT GARANTİSİ GLOBAL İŞLER
Mesaj otomatik birleştirildi:

Alınmaz çünkü microsoft türkiye garantisi olmuyor yalandan bi garantisi oluyor.
microsoft garantisi global hocam. microsoft TR ürünü nereden alırsanız alın destek veriyor.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
952,863
Üyeler
150,172
Son üye
thorfinn128
Top Bottom