Neler Yeni

Çözüldü✓ Xbox ve Bilgisayar uyumlu kol

LoserIl

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Bütçe
2000
Pc ve xbox series s ile uyumlu oyun konsolu önerilerinizi bekliyorum. 1000-2000den fazlasını vermek istemiyorum (kablosuz olsun)

YazılımKafa

80+ Silver
Pc ve xbox series s ile uyumlu oyun konsolu önerilerinizi bekliyorum. 1000-2000den fazlasını vermek istemiyorum (kablosuz olsun)
Xbox 9. Nesili 2 bine bulabilirsin. Sürekli düşüyor. Biraz beklemen yeter

Carlo

80+ Silver
En İyi Cevap
1

Microsoft imitasyon markaların konsolda kullanılmaması için güncelleme getirdi. Kullananların ekranda uyarı aldığına dair paylaşımlar da yapılmıştı. Bununla beraber kontrolcü havuzu artık çok daraldı. Orijinal 9. Nesil dışında alternatif yok.

alfabuezk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Ekrem Çakır

LoserIl

80+ Silver
En İyi Cevap
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Microsoft imitasyon markaların konsolda kullanılmaması için güncelleme getirdi. Kullananların ekranda uyarı aldığına dair paylaşımlar da yapılmıştı. Bununla beraber kontrolcü havuzu artık çok daraldı. Orijinal 9. Nesil dışında alternatif yok.
Windows 10'da da aynı şey geçerli mi

Carlo

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Windows 10'da da aynı şey geçerli mi

Hayır geçerli değil ama yine de sağlam kontrolcü almayı gerektiriyor. Bir defa Xbox ve PS çakması markalardan kesinlikle uzak duracaksın ki zaten hiçbiri e-ticaret sitelerinde olumlu yorum almamış. Uygun fiyatlı bilindik marka ya da markalara yönelmek gerekiyor.

LoserIl

80+ Silver
En İyi Cevap
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hayır geçerli değil ama yine de sağlam kontrolcü almayı gerektiriyor. Bir defa Xbox ve PS çakması markalardan kesinlikle uzak duracaksın ki zaten hiçbiri e-ticaret sitelerinde olumlu yorum almamış. Uygun fiyatlı bilindik marka ya da markalara yönelmek gerekiyor.

Şu pusatı beğendim büyük ihtimalle onu alırım teşekkürler
Mesaj otomatik birleştirildi:

Pusat xbox ile uyumlu değilmiş heralde?

Son düzenleme:

LoserIl

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Top Bottom