Neler Yeni

Xdrive sancak alacağım başka öneriniz varmı?

Kadir_1987

80+ Silver
merhaba sancak modelini alacağım bütçem max 2.2k sizin başka öneriniz varmı 15'li ile arasında gidip geldim ama buna karar verdim.Başka öneriniz varmı?

Boyunuza ve kilonuza uygun koltuklara yönelin.
Sitesine girin ve ebatlarını araştırın.
Model hoşunuza gitti diye koltuk almayın sonra ya sizi taşımaz ya da oturduğunuz da koltuk da kaybolursunuz :)
( Araştırmadığınızı ve görüntüye bakarak karar verdiğinizi düşünerekten bunları söylüyorum ;) )
Mesaj otomatik birleştirildi:

merhaba sancak modelini alacağım bütçem max 2.2k sizin başka öneriniz varmı 15'li ile arasında gidip geldim ama buna karar verdim.Başka öneriniz varmı?

Bu arada baktığınız koltuk suni deri ve önümüz de yaz olduğunu düşünürsek alev atarsınız söyliyeyim :)
Kumaş olanlarına yönelin.
Eğer Xdrive da kumaş olan modeller pahalı ise Hawk markasının kumaş koltuklarına yönelmenizi tavsiye ederim.
Bahsettiğim marka ve kumaş modelleri de 2.000-2.300 tl bandın da.
Ne alırsanız alın şimdiden güzel günler de kullanın.

Son düzenleme:

jouly

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Boyunuza ve kilonuza uygun koltuklara yönelin.
Sitesine girin ve ebatlarını araştırın.
Model hoşunuza gitti diye koltuk almayın sonra ya sizi taşımaz ya da oturduğunuz da koltuk da kaybolursunuz :)
( Araştırmadığınızı ve görüntüye bakarak karar verdiğinizi düşünerekten bunları söylüyorum ;) )
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu arada baktığınız koltuk suni deri ve önümüz de yaz olduğunu düşünürsek alev atarsınız söyliyeyim :)
Kumaş olanlarına yönelin.
Eğer Xdrive da kumaş olan modeller pahalı ise Hawk markasının kumaş koltuklarına yönelmenizi tavsiye ederim.
Bahsettiğim marka ve kumaş modelleri de 2.000-2.300 TL bandın da.
Ne alırsanız alın şimdiden güzel günler de kullanın.
merhaba bi kaç araştırmam sonucu

Fab v4 Kumaş Oyuncu Koltuğu​

almaya karar verdim.teşekkür ederim.

Top Bottom