Neler Yeni

Xiaomi 13t pro IMEI atılır mı?

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,705
İsim
Bilal Tepe
Bildiğiniz gibi 13t 13tpro da dimensity işlemci mevcut 13t pro yurtdışı alsam IMEI atılıyor mu yoksa direnç zorun kumu IMEI atılıyor dediler ama emin olmak istiyorum

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,705
İsim
Bilal Tepe
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dimensity olduğu için atılıyor dedi birakc satıcı da ozaman aynı fiyata tr garantili poco f5 almak daha mantıklı gibi veya direnç zararlı mı alıp bir süre sonra direnç attirsam
Direnç her türlü zararlı hocam bilgin olsun + tr gibi cihaz olan yurt dışı cihaz var örnek mi 10t redmi note 10s vs bu tarz cihazlara IMEI atılınca atan kişi işin ehli ise hiçbir şekilde IMEI gitmiyor ne güncelleme ile ne rom vs örnek mi 10t var bizde Endonezya romu kurdum format vs attım IMEI gitmiyor buna benzer birçok cihaz var ama yeni model değil yeni modellerin IMEI sıkıntısı var şuan güncelleme vs ile IMEI gidiyor örnek sıkıntı tamamen

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,773
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker
Dimensity olduğu için atılıyor dedi birakc satıcı da ozaman aynı fiyata tr garantili poco f5 almak daha mantıklı gibi veya direnç zararlı mı alıp bir süre sonra direnç attirsam
Anakart çift katmanlı ise biraz sıkıntı onu 2 ye ayıracak makinası olan bir yer bulman lazım TR'de var mı bilmiyorum anakart tek katman ise aslında çok zor bir işlem değil ama kasap birine denk gelmemek lazım.

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,705
İsim
Bilal Tepe
Direnç her türlü zararlı hocam bilgin olsun + tr gibi cihaz olan yurt dışı cihaz var örnek mi 10t redmi note 10s vs bu tarz cihazlara IMEI atılınca atan kişi işin ehli ise hiçbir şekilde IMEI gitmiyor ne güncelleme ile ne rom vs örnek mi 10t var bizde Endonezya romu kurdum format vs attım IMEI gitmiyor buna benzer birçok cihaz var ama yeni model değil yeni modellerin IMEI sıkıntısı var şuan güncelleme vs ile IMEI gidiyor örnek sıkıntı tamamen
Ozaman poco f5 almak daha mantıklı

wolfgang

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
180
İsim
Eren Ayaz
ZTE Nubia Redmagic 8S Pro alsana. Ne direnç var ne bir şey taş gibi cihaz

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,705
İsim
Bilal Tepe
Hocam bu cihaz hakkında tek bilgim oyun cihazı olması haricinde şuan için f5 alıp ilerde red magic 9 almak veya meizu almak olucak
Mesaj otomatik birleştirildi:

Red magic 9+ ne zaman gelir acaba ya

Son düzenleme:

Matt Murdock

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,750
İsim
Oğuz
Direnç atılmış halini aldım, gelince inceleme yaparım.

Denizgezen

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Anakart çift katmanlı ise biraz sıkıntı onu 2 ye ayıracak makinası olan bir yer bulman lazım TR'de var mı bilmiyorum anakart tek katman ise aslında çok zor bir işlem değil ama kasap birine denk gelmemek lazım.
Ve artık her sokakta bir kasap var gibi duruyor. Sokağımdaki adam ben bu telefonu yaparım ama kilit kalkmamış 1000 liraya hallolur dedi bu senenin başında. Bende süre var diye takılmadım. Sonra daha da kasapını buldum ki o da telefonu bozdu

Matt Murdock

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,750
İsim
Oğuz
Aldım ve geldi sabah. NFC çalışıyor. Güncelleme ve sıfırlama yapılabiliyor hatta son gelen güncellemeyi yaptım. 8 gün bekleyip IMEI atılmış şekilde.
Kamerasında toz var sadece içini açarken kaçırmışlar galiba ama çekiminde bir problem yok. Arka kamera hemen hemen iPhone 13 eşdeğer gibi ama ön kamerayı çok fazla sevmedim yine de kaliteli. Isınma problemi yok şimdilik. %15-100 arasına tam 20 dakikada sarj etti.
Genshin Impact ve PUBG testi yapıcam birazdan. Antutu ölçüp onu da atarım.

Top Bottom