Neler Yeni

Xiaomi güncelleme sonrası hatalar

Rindo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
Kaan
Redmi note 10 pro kullanıyorum en son bir güncelleme gelmişti adını hatirlamiyorum 3-4 gün önce yaptım baya da büyüktü 1gb dan fazla güncelleme sonrası böyle telefonun klavyesi falan da değişti bazı yazı fontları falan ama sonra telefon kafayı yemeye başladı bir ara takıldı dondu kendi kendine uygulamalara falan girip kaldı en son güç bela yeniden başlattım düzeldi ama hala ara ara kafayı yiyor ve sürekli yazı yazarken durduk yere yere harflere tıklıyor boşluk bırakıyor telefonu kaydırırken kaydırmak için parmağımı koyduğum yeri kaydırdığımı anlamayıp açıyor durduk yere yazarken oto düzeltme kapalı olmasına rağmen düzeltiyor telefonu da çok temiz kullandım çok dikkat ederek 2 seneye yakın olacak toplasan 4-5 defa yere düşürdüm onlarda alcaktan ve halıya falan bir kere şarjda kullanmadım suyla hiç yan yana bile gelmedi şimdiye kadar hiçbir problemi olmadı yani güncelleme yüzünden olduğu kesin bunu düzeltirler mi ne kadar sürer veya bu güncellemeyi eskiye alabiliyor muyuz çok sinir bozucu bir durum

Son düzenleme:

melidoas6

80+ Silver
Eskiye alınıyor ama uğraştırıcı diye biliyorum farklı bir güncelleme ile düzeltirler bu yüzden gelen ilk güncellemeleri hemen yapma

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,080
İsim
uwu
Miu 14se 11serisi için iyi bn şuan redmi 10 kullanıyorum 12.5.20 de sıkıntısız babam not 11pro +5g ile 14 kullanıyor diye biliyorum sıkıntısı yok

Top Bottom