Neler Yeni

Xiaomi mi 11 lite 5g ne imei atma

Dahası  
Reaksiyon skoru
77
İsim
Mehmet Ali
İyi akşamlar arkadaşlar
Malum dolar kuru olsun vergiler olsun yeni bir teknolojik ürün alamaz olduk
Yurt dışından bir cihaz buldum neredeyse yarı fiyatına denk geliyor ama imei atılıyor mu?
Bilgisi olan yardımcı olabilir mi alayım mı
Nasıl oluyor bu işler çok anlamıyorum yardımcı olursanız sevinirim teşekkür ederim 😊

YUNUS29

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
120
İsim
YUNUS
İyi akşamlar arkadaşlar
Yurt dışından bir cihaz buldum neredeyse yarı fiyatına denk geliyor ama imei atılıyor mu?
Nasıl oluyor bu işler çok anlamıyorum yardımcı olursanız sevinirim teşekkür ederim 😊
Dostum Daha 1 hafta once Bende Mi11 pro aldim Yurtdisi aldigim kisi Dediki 5G olan versiyonlar da Anakart uzerinde işlem yapilarak İmei Atiliyor ama 4g olan 11 pro model de Sadece program ile Atiliyor ( Medyatek işlemci olan telefonlar Sorun olmaz Dedi ( Snapdragonlar olmuyor henuz dedi )

Dahası  
Reaksiyon skoru
77
İsim
Mehmet Ali
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dostum Daha 1 hafta once Bende Mi11 pro aldim Yurtdisi aldigim kisi Dediki 5G olan versiyonlar da Anakart uzerinde işlem yapilarak İmei Atiliyor ama 4g olan 11 pro model de Sadece program ile Atiliyor ( Medyatek işlemci olan telefonlar Sorun olmaz Dedi ( Snapdragonlar olmuyor henuz dedi )
Ozaman normal mi11 lite alsam 4g li olan yani imei artırabilir miyim programla?
Snapdragon islemcili ama

mythrowib

80+ Silver
İyi akşamlar arkadaşlar
2750 lira imei kayıt ücreti var yasal olarak yaptırirsan. Ama 3 yıl sadece kendi üzerine olan hatları kullanabiliyorsun kaçak imei önermem

JATDAV2

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
510
İsim
JATDAV
Mi 11 kullancısıyım ve 2021'den sonra çıkan telefonlarına imei atılmadığını biliyorum, atılan imei'ler doğru dürüst çalışmıyor ve çoğu şeyden mahrum kalıyorsunuz, önermiyorum.
Bu tarz sorular için MIU Türkiye'i öneririm.

YUNUS29

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
120
İsim
YUNUS
Ozaman normal mi11 lite alsam 4g li olan yani imei artırabilir miyim programla?
Snapdragon islemcili ama
Dostum O cihaz da durum nedir bilmiyorum fakat İmei atildiktan sonra Cihaza Guncelleme gelmiyor bilgin olsun .. Ama bu simdiki durum ileride çozerler buyuk ihtimelle zaten Aldigimda En fazla 1 sene Orjinal imei ile Kullanabiliyorsun cihazi

Dahası  
Reaksiyon skoru
77
İsim
Mehmet Ali
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dostum O cihaz da durum nedir bilmiyorum fakat İmei atildiktan sonra Cihaza Guncelleme gelmiyor bilgin olsun .. Ama bu simdiki durum ileride çozerler buyuk ihtimelle zaten Aldigimda En fazla 1 sene Orjinal imei ile Kullanabiliyorsun cihazi
Tamam güncelleme gelmesin çokta önemli değil benim için telefon uygulamalari guncellesin normal bir şekilde çalışsın arama yapabileyim gerisi internete gireyim gerisi önemli değil
Öyle olmaz mı

YUNUS29

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
120
İsim
YUNUS
Valla dostum Bildigim kadari ile Mediatek işlemci disinda digerleri imei atilir Tabi şunu unutmamaklazim İleride baska bi yol bulurlar fln ozaman Başka

Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Furkan Ersin
Reis bende almayı düşünüyorum yurt dışından mi 11 pro neredeyse yarı yarıya geliyor imei nasıl oluyor bide şunu sormak istiyorum 1 ay kullandıktan sonra yasal yolla imei attırabiliyor muyum?

Top Bottom