Neler Yeni

Xiaomi Mi TV Stick Alınır Mı?

Ratorest

80+ Silver
Merhaba arkadaşlar bizim televizyon akıllı değil YouTube Netflix v.s bir şey izleyemiyoruz bende böyle bir ürün gördüm bunu almaya karar verdim sizce alınır mı?

Arkadaşlar birde hb ürün ile Amazon'da ki aynı mı fiyat farkı var çünkü
Xiaomi Mi TV Stick Android TV Box İçin Uzaktan kumanda SİYAH https://www.amazon.com.tr/dp/B08X6MYXP3/ref=cm_sw_r_cp_apan_glt_i_8AXKMTSNE0JHZG4JV2HE

timury

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
501
İsim
timur yalçın
Merhaba arkadaşlar bizim televizyon akıllı değil YouTube Netflix v.s bir şey izleyemiyoruz bende böyle bir ürün gördüm bunu almaya karar verdim sizce alınır mı?

Xiaomi Mi TV Stick Android TV Box İçin Uzaktan kumanda SİYAH https://www.amazon.com.tr/dp/B08X6MYXP3/ref=cm_sw_r_cp_apan_glt_i_8AXKMTSNE0JHZG4JV2HE
ben kasımda almıştım sanırım bayağa güzel alet ama bazen enteresan bir şekilde kendisi kapanıyor ve 1 saat falan açılmıyor ısındığından olabilir sanırım 5 kere falan oldu bu ürün güzel öneririm

onr1818

80+ Bronze
Mi box s 4k olan cihazı kullanıyoruz uzun süredir gayet memnunuz youtube Netflix Spotify ekran yansıtma ip tv vs vs gayet güzel

Ratorest

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ben kasımda almıştım sanırım bayağa güzel alet ama bazen enteresan bir şekilde kendisi kapanıyor ve 1 saat falan açılmıyor ısındığından olabilir sanırım 5 kere falan oldu bu ürün güzel öneririm
Teşekkürler sen ne kadara almıştın

Jaess

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Ben uzun süredir Mi Tv Stick'i kullanıyorum. Gerçekten inanılmaz bir performansı var. Fiyatını sonuna kadar hak ediyor. Bazı şikayetler görmüşlüğüm oldu cihaz bir süre sonra çok ısınıyor, kapanıyor, kasıyor. Hiçbirini bir kez yaşamadım.

UzunKing

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,031
İsim
Burak
Amazon linkinde sadece kumanda var. Mi stick alınır iyidir. Eğer 4K istiyorsanız mi box ta tercih edebilirsiniz

Squex

80+ Silver
Bende mi box s 4k almıştım 400 liraya vaktinde
Memmunum öneririm. Arayüzü basit, - yönü diyebileceğim tek port USB olması ve ethernet girişi olmaması. Klavye falan takmak için bir USB coklayicisi alman iyi olur. Wifi çekim gücü de iyi sayılır 5g ile baglanman daha iyi olur ama 2.4 ile yavaş kalıyor biraz.
Bir - yönde Bluetooth kulaklık ile bağlanmak. Kulaklığı her açıp kapadigimda TV ile yeniden eşleştirmem gerekiyor. Televizyonda Bluetooth ile bağlan özelliği yok her seferinde yeniden cihazı kaldırıp eşleştirmem lazım.

ThorJ

80+ Silver
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,784
İsim
alperen
İlgilendiği Kategoriler
Araçlar, Akıllı Telefonlar, Donanım, Dizüstü Bilgisayarlar, Custom ROM

Stick olanını kullanıyorum ve memnun değilim. Ama Box mantıklı duruyor. Box'ın özellikleri daha iyi, Stick donuyor ve acayip ısınma yapıyor bende.

Ratorest

80+ Silver
Bende mi box s 4k almıştım 400 liraya vaktinde
Memmunum öneririm. Arayüzü basit, - yönü diyebileceğim tek port USB olması ve ethernet girişi olmaması. Klavye falan takmak için bir USB coklayicisi alman iyi olur. Wifi çekim gücü de iyi sayılır 5g ile baglanman daha iyi olur ama 2.4 ile yavaş kalıyor biraz.
Bir - yönde Bluetooth kulaklık ile bağlanmak. Kulaklığı her açıp kapadigimda TV ile yeniden eşleştirmem gerekiyor. Televizyonda Bluetooth ile bağlan özelliği yok her seferinde yeniden cihazı kaldırıp eşleştirmem lazım.
Bu alacağım ısınma kapanma v.s yapar mı?

Ratorest

80+ Silver
Stick olanını kullanıyorum ve memnun değilim. Ama Box mantıklı duruyor. Box'ın özellikleri daha iyi, Stick donuyor ve acayip ısınma yapıyor bende.
Benim attığım stick galiba box'a da baktım fakat o kadar bütçem yok maalesef

Jaess

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Sorun demek ki televizyonunuz ile alakalı.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
935,802
Üyeler
147,014
Son üye
wissy
Top Bottom