Neler Yeni

Xiaomi Mi TV Stick Alınır Mı?

Ratorest

80+ Silver
Bütçeniz var ise Mi boxta alabilirsiniz. Yoksa Mi Tv Sticki deneyip iade etme şansınız var 2 hafta. 2 haftada sorun çıkartmayıp uzun vade de çıkartır mı bilmem. Dersen Mi Box öneriyorsun sen neden almadın diye, iki televizyonumda 1080p olduğu için gerek duymadım. Eğer 4k olsaydı biri kesinlikle alırdım.
Tamam teşekkürler alıyorum 2 hafta içindr sorun çıkartırsa iade ederim tekrardan teşekkürler :)

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,144
İsim
Diyarhan
Mi stick alınır lakin mi box alsan daha iyi USB ile uygulama yükleyebiliyorsun crack programlar ile çeşitlilik artıyor.

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Stick olanını kullanıyorum ve memnun değilim. Ama Box mantıklı duruyor. Box'ın özellikleri daha iyi, Stick donuyor ve acayip ısınma yapıyor bende.
Amazon linkinde sadece kumanda var. Mi stick alınır iyidir. Eğer 4K istiyorsanız mi box ta tercih edebilirsiniz
Ben uzun süredir Mi Tv Stick'i kullanıyorum. Gerçekten inanılmaz bir performansı var. Fiyatını sonuna kadar hak ediyor. Bazı şikayetler görmüşlüğüm oldu cihaz bir süre sonra çok ısınıyor, kapanıyor, kasıyor. Hiçbirini bir kez yaşamadım.
Böyle 180 derece farklı cevaplar görmekten nefret ediyorum. Bu ürün ne derecede ısınıyor, ne derecede donuyor; komple gidiyor mu, çöp mü?

ThorJ

80+ Silver
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,784
İsim
alperen
İlgilendiği Kategoriler
Araçlar, Akıllı Telefonlar, Donanım, Dizüstü Bilgisayarlar, Custom ROM
Böyle 180 derece farklı cevaplar görmekten nefret ediyorum. Bu ürün ne derecede ısınıyor, ne derecede donuyor; komple gidiyor mu, çöp mü?
Şöyle izah edeyim,
Eğer TV+ ya da BluTV açarsam el değmeyecek kadar ısınıyor ve bir şeye tıkladığımda ya algılamıyor ya da siyah ekrana düşüyor. Çöp değil ama bu dediğim uygulamalar için uygun değil bence.

Ratorest

80+ Silver
Şöyle izah edeyim,
Eğer TV+ ya da BluTV açarsam el değmeyecek kadar ısınıyor ve bir şeye tıkladığımda ya algılamıyor ya da siyah ekrana düşüyor. Çöp değil ama bu dediğim uygulamalar için uygun değil bence.
Ben YouTube ve Netflix için alacağım

ThorJ

80+ Silver
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,784
İsim
alperen
İlgilendiği Kategoriler
Araçlar, Akıllı Telefonlar, Donanım, Dizüstü Bilgisayarlar, Custom ROM

Apu Mühendisi

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,086
İsim
Lydranx
Merhaba arkadaşlar bizim televizyon akıllı değil YouTube Netflix v.s bir şey izleyemiyoruz bende böyle bir ürün gördüm bunu almaya karar verdim sizce alınır mı?

Arkadaşlar birde hb ürün ile Amazon'da ki aynı mı fiyat farkı var çünkü
Xiaomi Mi TV Stick Android TV Box İçin Uzaktan kumanda SİYAH https://www.amazon.com.tr/dp/B08X6MYXP3/ref=cm_sw_r_cp_apan_glt_i_8AXKMTSNE0JHZG4JV2HE
Ben Mi Box S Kullnıyorum , Bence Onu Almanız Daha Mantıklı Olacaktır.

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Abi zaten onlar için alıyorum.

Jaess

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Tamam teşekkürler alıyorum 2 hafta içindr sorun çıkartırsa iade ederim tekrardan teşekkürler :)
Rica ederim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dostum herkes yaşadığı tecrübeyi aktarıyor. Ben arkadaşın kullandığı gibi kullanıyorum herhangi bir sorun yok. Bu demek oluyor ki televizyondan televizyona değişiyor.

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Şimdi 380'e satılıyor değmez gibi. Biraz indirim kovalamak iyi olabilir.

Jaess

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Şimdi 380'e satılıyor değmez gibi. Biraz indirim kovalamak iyi olabilir.
Ben 300'e almıştım 380 benim aldığım fiyata göre tabii fazla ama bu kadar harika bir alete sadece 300 lira verdiğime ben hala inanamıyorum.

Ratorest

80+ Silver
Ben 300'e almıştım 380 benim aldığım fiyata göre tabii fazla ama bu kadar harika bir alete sadece 300 lira verdiğime ben hala inanamıyorum.
Şuan Hepsiburada ne indirimi var galiba 100tl üzeri siparişlerde 50tl indirim vardı

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
935,802
Üyeler
147,014
Son üye
wissy
Top Bottom