Neler Yeni

Xiaomi mi wifi pro repeater inceleme ve kullanıcı deneyimleri

rtx 3090

80+ Silver
Öncelikle selamlar forumda daha önce bu ürünle ilgili inceleme yapıldı mı bilmiyorum.Ama burada ben kendi deneyimlerimden bahsedeceğim.Öncelikle ben bu ürünü trendyol'dan Voltronx satıcısında 77 TL civarına aldım.Öncelikle bu cihazın vaad ettiklerine bakalım.2.4 GHz'den 300 Mbps hız vadediyor,Wi-fi standardı ise 802.11n.Ve ben bu ürünü 8 aydır kullanmaktayım ve kesinlikle vaad edileni karşılamıyor mesela modemden 10 Mbps alırken bu cihazdan 5 Mbps alıyorsun ve telefonun bile ondan daha uzak mesafede 7-8 Mbps alabildiği yerden daha yakın modeme.Repeaterdan uzaklaştığınız an ise TP Link usb sinyal güçlendirici olmasına rağmen bazen 2 Mbps bazen ise 0.90 Mbps verdiği bile oluyordu oyun oynamayı düşünmeyin bile anlık ping yükselmeleri düşmeleri ve bağlantı kopukluğu aynı zamanda cihaza 2-3 kişi bağlandığı an hızda ciddi anlamada bir düşme oluyor.Benim söyleyebileceklerim bu kadar iyi forumlar daha fazla teknik bilgiye bakmak istiyorsanız Xiaomi Mi Wifi Pro Repeater En Ucuz Fiyat ve Özellikleri - Epey ve bu ürünü kimseye tavsiye etmiyorum

Squex

80+ Silver
Access point candır.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Eren Geçgel
Repeateri ev ile modemin tam ortasına önünde duvar olmuyacak şekilde prize takarsanız her odaya wifi gider
Mesaj otomatik birleştirildi:

Evet doğru interneti yavaşlatıyor ama en azından her odaya gitmesini sağlıyor

rtx 3090

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Repeateri ev ile modemin tam ortasına önünde duvar olmuyacak şekilde prize takarsanız her odaya wifi gider
Mesaj otomatik birleştirildi:

Evet doğru interneti yavaşlatıyor ama en azından her odaya gitmesini sağlıyor
Her odaya gidiyor zaten

Top Bottom