Neler Yeni

Xiaomi Mi Wifi Pro Sinyal Yakınlaştırıcı Nasıldır ve Pc için kullanılır mı ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
Yasin ÇAVUŞ
Arkadaşlar Merhabalar Odama Bilgisayarı kurcam fakat internetimin yavaş olmasını istemiyorum. Bu yüzden bir wifi alıcısı almak istiyorum deneyimleriniz nelerdir Mi wifi hakkında? Fiyatıda uygun geldi bana. Başka önerileriniz var mı bir de ?

mszeyrek

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,665
İsim
Muhammed said zeyrek
Bu pcye takılmıyor modemin çektiği alanı genişletiyor bizim evde kullanıyorum bir sorun varsa sorabilirsin.

Yasin Çelik

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,802
İsim
Yasin Çelik
Instagram
yasincelikz
Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
Yasin ÇAVUŞ
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu pcye takılmıyor modemin çektiği alanı genişletiyor bizim evde kullanıyorum bir sorun varsa sorabilirsin.
Videolar da anlatıldığı gibi sinyal gücü iyi mi ve memnun musunuz ? Ertesi gün şoka gelicek almayı düşünüyorumda
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ayrıca bir USB Wifi adaptör alırsanız kullanabilirsiniz.
Üstünde giriş var mı ona hiç dikkat etmedim öyle bir şey var ise alırım

mszeyrek

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,665
İsim
Muhammed said zeyrek
Videolar da anlatıldığı gibi sinyal gücü iyi mi ve memnun musunuz ? Ertesi gün şoka gelicek almayı düşünüyorumda
Evet 4+1 evin her yerinde çekiyor full ya da fullden bir eksik (evin en uç köşelerinde) kurulumunu en başta beceremedim sen de beceremezsen ülkeyi mainland china yao.

Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
Yasin ÇAVUŞ
Üstünde Pc ye takmak için herhangi bir bağlantı var mı peki wifi üzerinden bağlanıldığını biliyorum ama emin olmak istiyorum

mszeyrek

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,665
İsim
Muhammed said zeyrek

Üstünde giriş var mı ona hiç dikkat etmedim öyle bir şey var ise alırım
Anakartınız ne?

Üstünde PC ye takmak için herhangi bir bağlantı var mı peki wifi üzerinden bağlanıldığını biliyorum ama emin olmak istiyorum
Hayır pcye wifi bağlamak için de 30-40 tllik ayrı bir aparat gerek tabi anakartınız üst seviyeyse gerek yok.

Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
Yasin ÇAVUŞ
Anakartınız ne?

Hayır pcye wifi bağlamak için de 30-40 tllik ayrı bir aparat gerek tabi anakartınız üst seviyeyse gerek yok.

MSI B450M-A Pro Max AMD anakartımın modeli üst seviye değil o yüzden aparata ihtiyacım olucak, aparatın ismini biliyor musunuz acaba?

Dediğin cihaz wifi alıcısı değil sinyal arttırıcı diye biliyorum dostum. Bunu alabilirsin Wifi bağlantısı için;

Daha önce kullandın mı kanka bilgin var mı yani ürün hakkında bilgilendirirsin belki beni de :D

Yasin Çelik

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,802
İsim
Yasin Çelik
Instagram
yasincelikz
Daha önce kullandın mı kanka bilgin var mı yani ürün hakkında bilgilendirirsin belki beni de :D
Kullanıyorum ben şuan. Gayet güzel ürün. Telefonumun tek diş çektiği yerde ful çekiyor.

!ROGStrix!

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
Evet 4+1 evin her yerinde çekiyor full ya da fullden bir eksik (evin en uç köşelerinde) kurulumunu en başta beceremedim sen de beceremezsen ülkeyi mainland china yao.
Reis bana anlatırsan yarın alıyım ben onu

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
915,556
Üyeler
141,987
Son üye
Exın
Top Bottom