Neler Yeni

Yardım Xiaomi Mi Wifi Pro Wifi Güçlendirici Alınır mı ?

cemtastan2301

80+ Gold
Yok hayır. Modemimin verdiği hız bu.
Alıntıyı görüntüle
İki etkeni göz önünde bulundurmak gerek. İç tesisatımdan dolayı bu aralar internet hızım biraz çalkantılı. İkinci olarakta benim modem ile router arasındaki mesafem biraz uzak.
Benim de arasında mesafe olacak ve internetim daha düşük yani sıkıntı çıkarır gibi video izlerken.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Roleplay oynarken araç uçuyorum yıldızlara müptezel bayan olur
knk sen de mi okumadan açıklamayı ? Modemi odama alıp PC'ye kablolu bağlayacağım, salondan da internet çekmediği için bir menzil güçlendirici alacağım bu kadar.

Jaess

80+ Gold
En İyi Cevap
4

PaLaaX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,812
İsim
𝓐𝓭ı 𝓨𝓸𝓴 𝓝𝓪𝓶ı 𝓥𝓪𝓻
Discord
𝑃𝑎𝐿𝑎𝑎𝑋#7322
Yeni aldım bende.
pek memnun kaldım diyemeyiz modemden uzak tutarsan çok kopuyor ama yakın olursa çok iyi çekiyor.
kablo imkanım yok ama ping genellikle 40 50 arası, ve sistem yüzünden oynamıyorum artık rekabetçi oyunları.

Yeni aldım bende.
pek memnun kaldım diyemeyiz modemden uzak tutarsan çok kopuyor ama yakın olursa çok iyi çekiyor.
kablo imkanım yok ama ping genellikle 40 50 arası, ve sistem yüzünden oynamıyorum artık rekabetçi oyunları.
evden eve değişir 120,125 Metrekareden fazlasını beklemeyeceksin ama Xiaomi wifi prodan iyi şahsen

evden eve değişir 120,125 Metrekareden fazlasını beklemeyeceksin ama Xiaomi wifi prodan iyi şahsen
Modemi de konumlandırdığın yere göre değişir Modemi Veya Router'ı yüksek yere koymak lazım

PaLaaX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,812
İsim
𝓐𝓭ı 𝓨𝓸𝓴 𝓝𝓪𝓶ı 𝓥𝓪𝓻
Discord
𝑃𝑎𝐿𝑎𝑎𝑋#7322

Modemi de konumlandırdığın yere göre değişir Modemi Veya Router'ı yüksek yere koymak lazım
Modemi yükseğe koydunmu aşağıya sinyal gitmiyor sanırım, bu yüzden yerden 50 cm yukarda sehpanın üzerinde tutuyorum.

MüslümGürses

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Benim de arasında mesafe olacak ve internetim daha düşük yani sıkıntı çıkarır gibi video izlerken.

knk sen de mi okumadan açıklamayı ? Modemi odama alıp PC'ye kablolu bağlayacağım, salondan da internet çekmediği için bir menzil güçlendirici alacağım bu kadar.
Aynısı bende var bir halta yaramıyor bütün prizleri denedim takmadım bir kendim kaldım alma alıcaksqn da sen bilirsin herkes de aynı sorun olmayabilir ama 3 arkadaşım da aynı problem var

Top Bottom