Neler Yeni

Yardım Xiaomi telefonum çöktü (Acil yardım eder misiniz)

Wack94

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Eren yıldız
Xiaomi cihazım çöktü ve telefon da his var ama ekrana görüntüsü gelmiyo yani ekran da bi sorun falan da yok asla yazılımsal sorun bu yazılım atmayı deniyorum bilgisayar üzerinden usb kablo ile bağlayıp miflash ile ama telefon açık halde (görüntü yok olarak) flash yükle dedim 4000 saniye süre geçti hala yüklemedi illa fastfood ekranına girmem gerekiyosa giremiyorum işte telefonu kapatıp açsam veya tüm tuşlara dahi bassam ekran da görüntü yok redmi yazısı çıkmıyo nasıl cihazı düzeltebilirim veya fastfood ekranına menüsüne girebilirim?

MsGrkm06

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Xiaomi cihazım çöktü ve telefon da his var ama ekrana görüntüsü gelmiyo yani ekran da bi sorun falan da yok asla yazılımsal sorun bu yazılım atmayı deniyorum bilgisayar üzerinden usb kablo ile bağlayıp miflash ile ama telefon açık halde (görüntü yok olarak) flash yükle dedim 4000 saniye süre geçti hala yüklemedi illa fastfood ekranına girmem gerekiyosa giremiyorum işte telefonu kapatıp açsam veya tüm tuşlara dahi bassam ekran da görüntü yok redmi yazısı çıkmıyo nasıl cihazı düzeltebilirim veya fastfood ekranına menüsüne girebilirim?
İçinden ekranın pini çıkmış olabilir tabletimdede aynısı olmuştu taktım geldi ekran.

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,774
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker
Pixeller sonmüş olabilir. Telefoncuya götürsene.

Wack94

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Eren yıldız
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İçinden ekranın pini çıkmış olabilir tabletimdede aynısı olmuştu taktım geldi ekran.
nasıl yapcam? cihaz redmi note 8 ama telefonu hiç düşürmedim kendiliğinden olmuştu elimdeyken ilk defa böyle birşeyle karşı karşıyayım 1 gün dür telefonumu kullanamıyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Pixeller sonmüş olabilir. Telefoncuya götürsene.
Telefonu hiç düşürmedim veya bi yere çarpmadı durduk yere yazılımsal olarak olabilir mi bu mümkün mü?

MemoX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Memo
Discord
Memo#8815
Fastboot için mi kilidi açman lazım diye biliyorum en iyisi telefoncuya vermek fiyst verdikten sonra telefonun piyasasını araştır ona göre karanını ver

MsGrkm06

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
nasıl yapcam? cihaz redmi note 8 ama telefonu hiç düşürmedim kendiliğinden olmuştu elimdeyken ilk defa böyle birşeyle karşı karşıyayım 1 gün dür telefonumu kullanamıyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Telefonu hiç düşürmedim veya bi yere çarpmadı durduk yere yazılımsal olarak olabilir mi bu mümkün mü?
Belki bir temassızlık vardır internete ekranin nasıl baglancagiyla ilgili videolar bulabilirsin yinede bir telefoncuya vermen en doğrusu olacaktır.

Wack94

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Eren yıldız
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Fastboot için mi kilidi açman lazım diye biliyorum en iyisi telefoncuya vermek fiyst verdikten sonra telefonun piyasasını araştır ona göre karanını ver
ekrana görüntü gelmiyo yani takıldı öyle hep fiyst derken? ve neyin kararını vereyim onu anlamadım? fastfood ekranına gelebilsem yazılımı rom'u atabilirim de işte ekrana görüntü gelmiyo fastfood a geçiş yapamıyorum nasıl yazılımı atarım ki o halde çökmüş telefona değil mi? (rom dosyasını ve miflashı indirdim ve kurdum bilgisayara)

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,774
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker

wolfgang

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
180
İsim
Eren Ayaz
ulaş bana hallederiz. cihazın edl düşmüş ekranında sorun yoktur, boş yere ekran taktırma.

Top Bottom