Neler Yeni

Xiaomi Tv Stick 4K vs Xiaomi Mi Box S 4K S

Sentoki

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
130
İsim
Berat Erkuş
1080p Televizyonum için alacağım aradaki fiyat farkına değer mi hangisini önerirsiniz?

Nyrxia

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
497
İsim
Ahmet
1080p Televizyonum için alacağım aradaki fiyat farkına değer mi hangisini önerirsiniz?
Zamanında araştırırken Stick uzun süreli kullanımda çok ısınıyor gibi bişey okudum araştırmalarım sonucu ve Mi box S 4k aldım. Aldığımda 450₺ gibi bir rakama almıştım sanırım. Uzun zamandır kullanıyorum en ufak sıkıntı yaşamadım. Stick olayında bir de şu var televizyon girişine sığmayabilir ve ekstra aparat almanda gerekebilir sanırım. Fiyat farkı ne kadar hiç fikrim yok şuan benim aldığım dönemde 200 ₺ stick 400/450₺ box'tı diye hatırlıyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
121
İsim
ahmet burak kara
Stick ısınıyor. Uzun süreli kullanımda ömrü uzun değil. Box gayet güzel cihaz

mesete

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Mehmet Ertürk
Zamanında araştırırken Stick uzun süreli kullanımda çok ısınıyor gibi bişey okudum araştırmalarım sonucu ve Mi box S 4k aldım. Aldığımda 450₺ gibi bir rakama almıştım sanırım. Uzun zamandır kullanıyorum en ufak sıkıntı yaşamadım. Stick olayında bir de şu var televizyon girişine sığmayabilir ve ekstra aparat almanda gerekebilir sanırım. Fiyat farkı ne kadar hiç fikrim yok şuan benim aldığım dönemde 200 ₺ stick 400/450₺ box'tı diye hatırlıyorum.

Bende 1080p versiyonu olan Mi TV Stick var 2 senedir. Televizyonun arkasına sığması için uzatma kablosu yanında geliyor. Üst düzey bir şey değil ama bir şeyler izlerken sıkıntı çıkmadı şimdiye kadar. Arada sırada ısınma oluyor da pek sorun çıkarmıyor. Bozulsa bile 20-30 dolarlık alet zaten

yerçileği

80+ Bronze
next start 4k almanı tavsiye ederim xiaomi mi stickim bozulmuştu tamir ettirdim tekrar bozulunca bunu aldım şuanda en f/p tv box

Top Bottom