Neler Yeni

🔥İndirim XPG Pylon 550W 80+ PSU 849 TL

Bizon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
88
İsim
alp alp
Hayli hayli yeter.
Peki hocam bir şey soracağım mesela ekran kartı için msi 450w demiş işlemci için 65w yazmışlar yani ikisinin bu powerden çektiği elektrik 515 w mı oluyor böylemi hesaplanıyor bilgim yok kusura bakmayın .

Shaw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,503
İsim
Fatih
Peki hocam bir şey soracağım mesela ekran kartı için msi 450w demiş işlemci için 65w yazmışlar yani ikisinin bu powerden çektiği elektrik 515 w mı oluyor böylemi hesaplanıyor bilgim yok kusura bakmayın .
işlemci+ekran kartı+ bir miktar para

Shaw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,503
İsim
Fatih
Para zaten olmazsa olmasımız memlekette. Peki diğer anakrt ram felan powerden elektrik çekmiyormu yani
Çekiyor hocam çekiyor. Bir miktar para derken Holosko+bir miktar para esprisine gönderme yaparak mizahi bir dille anlatmaya çalıştım 😅 ne kadar çekeceğini internetten arastirarak bulabilirsiniz.

emir147

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
645
İsim
Emir Acar

Ekran kartı için yazdıkları 450w önerilen PSU gücü oluyor senin kartın o kadar elektrik çekemez en fazla 120w civarı çeker. İşlemcide ki 65w işlemcinin harcayacağı maksimum watt.

Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Yigitcan eren
Abi ben size bişey sormak istiyorum yanıtını bekliyorum abi ben 1ay önce aercool 500w psu aldım fakat oyuna girince yüke giren oyunlarda gta vb oyunlarda fan sesi artıyor oyun oynamak zulüm gibi bişey oluyor garantiye gönderdim ama yenisiyle değiştirildi yibe aynı sorunu yaşıyorum şimdi bidaha gönderdim özellikle fanını değişitirirmisiniz dedim bekliyorum şimdi 2ihtimal var yenisiyle değiştirecekler yada fan değişicekler bu sorunu ben nasıl çözücem kendim fanınımı değiştirmem lazım cevabını bekliyorum
Aerocool VX Plus 500W Güç Kaynağı (AE-VXP500)
https://www.hepsiburada.com/aerocoo...agaza=Teknobiyotik&url_src=ios-product-detail hiç bir şekilde geçmez diyorsan sizin bu önerdiğiniz güç kaynağı nasıl sessiz çalışırmı

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
978,439
Üyeler
154,747
Son üye
Tolga O
Top Bottom