Neler Yeni

XPG Summoner Cherry Mx Blue Alınır mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Mustafa
Bütçe
650
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Mustafa
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,028
İsim
Diyarhan
Alınır en ucuz cherymx e sahip klavyelerden. Malzemesi kalitesi de güzel.

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Mustafa
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,028
İsim
Diyarhan
Hocam peki blue switch rahatsız edecek kadar fazla mı ses çıkartıyor?
Evet blue switch sadece moba oynayanlara önereceğim bir klavye onun dışında Red her türlü daha kullanışlı.

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Mustafa
Evet blue switch sadece moba oynayanlara önereceğim bir klavye onun dışında Red her türlü daha kullanışlı.
lol de oynamaktayım fakat genelde valorant/csgo gibi oyunlar oynamaktayım o zaman yine aynı fiyata red switch klavye önerme şansınız var mı acaba?

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,028
İsim
Diyarhan
lol de oynamaktayım fakat genelde valorant/csgo gibi oyunlar oynamaktayım o zaman yine aynı fiyata red switch klavye önerme şansınız var mı acaba?
Cherry olarak Red şu anda bu fiyata yok stoğunu bekleyebilirsin veya blue alabilirsin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Mustafa

Yigit06

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
158
İsim
Yiğit
kanka sana önerim youtube zaten ses testleri var onları dinle olmadı vatana medimarkta falan git oradaki blue switchli klavyelerin sesleri test et ortalama aynılar bi tık fazla olabiliyor falan ama senin zevkine göre değişir bende mesela optik mekanik var güzel sesli red sevmem bana göre normal klavyeden farkı yok sessiz falan bir şey(başkası beğenir bir şey diyemem) yani kişiden kişiye değişir bi test videolarını dinle hem bu klavyenin blue ve red ini hemde zamanın olursa vatana yada mediamarkt a falan gidip ortalama bi ses testi yaparsın ona göre alırsın

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Mustafa
kanka sana önerim youtube zaten ses testleri var onları dinle olmadı vatana medimarkta falan git oradaki blue switchli klavyelerin sesleri test et ortalama aynılar bi tık fazla olabiliyor falan ama senin zevkine göre değişir bende mesela optik mekanik var güzel sesli red sevmem bana göre normal klavyeden farkı yok sessiz falan bir şey(başkası beğenir bir şey diyemem) yani kişiden kişiye değişir bi test videolarını dinle hem bu klavyenin blue ve red ini hemde zamanın olursa vatana yada mediamarkt a falan gidip ortalama bi ses testi yaparsın ona göre alırsın
evet benim de aklımdan vatana vs gidip test etmek geldi vakit bulduğum zaman gidip test edeceğim yorumunuz için teşekkürler

Yigit06

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
158
İsim
Yiğit
evet benim de aklımdan vatana vs gidip test etmek geldi vakit bulduğum zaman gidip test edeceğim yorumunuz için teşekkürler
rica ederim ne demek yardımcı olabildiysem ne mutlu bana ve bu konudan sonra kendi klavyemin fiyatına baktım 1060tl olmuş ben 379tl ye almıştım :/ (uygun fiyatlı bulursanız kaçırmayın klavyeleride her şey artıyor dolar düşsede)

Top Bottom