Neler Yeni

xprime oyuncu koltukları alınır mı?

dmns24

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
424
İsim
Sefa Duman

Mehmet Can

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
396
İsim
Mehmet can
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bende gördüm bunu fakat youtubede bir kaç kişide yan oturma desteklerinin tahtalarının ve kolçak desteklerinin alt tarafından çok çabuk kırıldığını gördüm o yüzden vazgeçtim.
bir önerin var mı peki bu bütçede. teşekkürler yorumun için.

SorryImSoBussy

80+ Silver
En İyi Cevap
9
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,965
İsim
HBE
Titan var bende gayet sağlam, gayet rahat ve kullanışlı. Ucuz seriler tırt olma ihtimali var. Fab serisine hiç göz bile atmamışım mesela.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Birde inanılmaz bir zam gelmiş. En ucuz koltuk zaten FAB koltuk XPrime da. Ben titanı 1.700 e almıştım 1 ay önce

Mehmet Can

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
396
İsim
Mehmet can
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Titan var bende gayet sağlam, gayet rahat ve kullanışlı. Ucuz seriler tırt olma ihtimali var. Fab serisine hiç göz bile atmamışım mesela.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Birde inanılmaz bir zam gelmiş. En ucuz koltuk zaten FAB koltuk XPrime da. Ben titanı 1.700 e almıştım 1 ay önce
https://www.pttavm.com/rampage-kl-r...ea000&_sgm_source=140410689&_sgm_action=click bu nasıl hocam sizce fiyatı uygun gibi geldi rampage e göre.

SorryImSoBussy

80+ Silver
En İyi Cevap
9
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,965
İsim
HBE
Ben de öneri üzerine satın aldığım için ne söylesem boş. Kendim kullandığım için titan serisini öneririm fakat bu fiyata asla. Eğer benim gibi gününün büyük bir bölümü bilgisayar başında geçiyorsa evet al çünkü değecektir fakat oyun için, günde 2 3 saat içinse bir ofis koltuğu yeterli olacaktır. Ofis koltukları da oldukça uygun fiyatlarda var diye biliyorum.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
913,950
Üyeler
141,775
Son üye
Lonemidas